Handbolistēm otrais panākums
Juris Šteinbergs

Svētdien Latvijas sie viešu handbola virslīgā Jēkabpils Sporta skolas komanda mājās tikās ar LSPA.
    Jēkabpilietes jau mača sākumā izvirzījās vadībā ar 5-6 vārtu starpību. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 15:8 mājinieču labā. Pēc pārtraukuma cīņa bija līdzīgāka – mājinieces pārsvaru palielināt nespēja, bet viešņas nespēja to samazināt. Spēle beidzās ar 30:23. Jēkabpils komandā Simona Ārmane guva 9 vārtus, Krista Minova – 6, Dinija Purviņa – 5.  Jēkabpilietēm tā bija otrā uzvara trijās čempionāta spēlēs. Ar četriem punktiem komanda atrodas 4. vietā  sešu komandu   konkurencē. Mūsējās gan ir aizvadījušas par vienu spēli mazāk, nekā konkurentes. Pirmā ar 6 punktiem četrās spēlēs ir Stopiņu NHK. Nākamo maču Jēkabpils SS meitenes aizvadīs 10. novembrī Ulbrokā pret čempionāta līderēm.