Handbolistes cīņas virslīgā atsāk ar uzvaru

Sestdien pēc ilgāka pārtraukuma atsākās spēles Latvijas handbola sieviešu virslīgā.
   Pagājušā gada čempiones  Jēkabpils Sporta skolas komanda uzņēma Stopiņu NHK.
   Mača sākumā jēkabpilietes ieguva  3:0 handikapu un visa mača gaitā bija stabilā vadībā, neļaujot pretiniecēm cerēt uz panākumu. Jau pirmajā puslaikā mājiniecēm bija 6-7 vārtu pārsvars, bet pirmais puslaiks beidzās tikai ar 19:16. Otrajā pusstundā mūsējo vadība sasniedza arī 9 vārtus, bet, spēlei beidzoties, tablo rādīja 38:33 Jēkabpils Sporta skolas meiteņu labā. Rezultatīvākā uzvarētājkomandā ar 11 vārtiem bija Simona Ārmane,  Gitas Kaulakānes rēķinā 6 vārti, bet Enijai Ančai – 5.
     Nākamo spēli Jēkabpils SS aizvadīs 22. februārī Ludzā pret  SK “Latgols”. Šajā turnīra fāzē trīs labākās komandas  divu apļu miniturnīrā noskaidros regulārā čempionāta 1.–3 vietu ieguvējas.