Handbolistes divreiz atspēlējas un uzvar

Piektdien  handbola  virslīgā sievietēm Jēkabpils SS otro reizi sezonā tikās ar Salaspils komandu. Pirmajā mačā izbraukumā jēkabpilietes uzvarēja ar 36:29, un arī  mājas spēlē viņas bija pārākas ar 28:26.
     Mača sākums jēkabpilietēm bija neveiksmīgs, un viņas nokļuva neapskaužamā situācijā - 1:7. Pamazām viešņu pārsvars tika deldēts, un 25 minūtē pēc Simonas Ārmanes metiena rezultāts kļuva neizšķirts – 12:12. Pirmā puslaika pēdējās minūtes tomēr labāk aizvadīja Salaspils komanda, un pārtraukumā ejot, jēkabpilietes atkal bija iedzinējos ar 13:16. Pēc atpūtas viešņas atrāvās 4 – 5 vārtu attālumā, un tikai pie rezultāta 15:20 mūsējās uzsāka  izšķirošo pakaļdzīšanos.  Kad otrajā puslaikā bija aizvadītas 13 minūtes, mājinieces atkal panāca līdzsvaru – 21:21. Viešņas vēl pāris reizes izvirzījās minimālā vadībā , taču mājinieces to ātri dzēsa un nepilnas trīs minūtes līdz finālsvilpei pēc Valērijas Gerasimovas diviem precīziem metieniem ieguva lielāko pārsvaru šajā mačā – 28:24. Salaspilietes  spēja atgūt vien divus  vārtus, un Jēkabpils SS svinēja 7 uzvaru  šajā sezonā.
   Gita Kaulakane un Simona Ārmane guva pa 7 vārtiem, Krista Minova – 5, Valērija Gerasimova, K. Krūmiņa un I. Lapsa – pa 3.
   Nākamās piecas spēles Jēkabpils handbolistes aizvadīs izbraukumā.