Handbolistes izcīna kausu Salaspilī
Sagatavoja J. Šteinbergs

Salaspilī norisinājās handbola turnīrs trenera Ārona Galperina piemiņai «Ārona kauss 2017», kurā spēkiem mērojās septiņas sieviešu vienības,  tai skaitā arī Jēkabpils Sporta skolas komanda.  
   B apakšgrupā, kurā bija četras komandas,  jēkabpilietes ar 15:17  piekāpās «REIR Dobelei», bet ar 22:14 pieveica  «LAT-2002» un ar  16:9 «Skrīverus»,  ierindojoties  2. vietā. Pusfinālā mūsu meitenēm nācās cīnīties ar pašreizējām Latvijas čempionēm «Stopiņu  NHK», kas uzvarēja A apakšgrupā.  Jēkabpils komanda bija pārāka ar 15:12. Finālā Jēkabpils SS  pretinieces vēlreiz bija Dobeles komanda. Šoreiz izdevās revanšēties ar 18:13 un iegūt kausu savā īpašumā.     — Turnīrs bija laba pārbaude, gatavojoties virslīgas spēlēm. Visas komandas startēja praktiski  labākajos sastāvos. Mēs gandrīz pilnībā esam  saglabājuši pagājušā gada sastāvu, bet  pēc smagas traumas sadziedēšanas komandā ir atgriezusies  līdere un saspēles vadītāja Simona Ārmane. Viņas pienesums komandai vienmēr ir bijis liels, tādēļ šogad ceram nopietni pacīnīties par medaļām, — pastāstīja galvenā trenere Vita Brikmane.   
Cīņas Latvijas čempionāta virslīgā Jēkabpils SS  sāks 22. septembrī. Mūsējo pirmās pretinieces mājās būs Latvijas jaunatnes izlase, kas startēs ar nosaukumu «LAT-2002/Dobele». 
 
Foto: handball.lv

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Ups
  Ups
  pirms 9 mēnešiem

  Cik daudz smuku meiteņu tomēr ir Jēkabpilī!!!!

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 9 mēnešiem

  Meitenes godam cīnījušās.

  Atbildēt

Pievienot komentāru