Handbolistes jauno gadu sāk ar uzvaru

Sestdien pēc mēnesi gara pārtraukuma atsākās spēles sieviešu handbola virslīgā. Jēkabpils Sporta skolas komanda  izbraukumā tikās ar LSPA, kuru decembra pēdējā mačā bija uzvarējusi ar 28:24. Arī  šoreiz jēkabpilietes bija pārākās, izcīnot panākumu  ar 28:25.
Mača sākumā jēkabpilietes bija iedzinējos ar  0:2 un 2:4. Turpinājumā viešņas rezultātu izlīdzināja un divreiz ieguva divu vārtu pārsvaru (6:4 un 9:7), tomēr  pirmais puslaiks  beidzās neizšķirti 11:11.
Arī otrā puslaika sākumāvadībā r diviem vāretiem bija studentes, bet  puslaika vidū viešņām padevās 4:0 izrāviens, pēc kura rezultāts kļuva 23:20 Jēkabpils SS labā. Atlikušajā laikā jēkabpilietēm izdevās turēt mājinieces 2-3 vārtu attālumā, izcīnot septīto uzvaru.
Rezultatīvākā no jēkabpilietēm bija Simona Ārmane, kas guva 10 vārtus, bet pa četriem Anetei Čeičai un Gitai Kaulakanei.
Jēkabpilietes saglabā virslīgas līderpozīcijas. Nākamo maču viņas aizvadīs 19. janvārī mājās atkal ar   LSPA.