Handbolistes pakāpjas uz trešo vietu

Vakar  Latvijas sieviešu handbola virslīgā trešo uzvaru izcīnīja Jēkabpils Sporta skolas komanda, kas izbraukumā  sakāva «REIR Dobeli».
    Viešņas mača sākumā izvirzījās vadībā ar 6:2, savukārt mājinieces spēja saņemties un panākt 7:7. Tūlīt gan ar nelielu atstarpi sekoja divi viešņu 7:0 izrāvieni un rezultāts kļuva 21:9 viņu labā. Pirmais puslaiks noslēdzās jēkabpilietēm esot priekšā ar 24:17.  Arī pēc pārtraukuma viešņas spēles pavedienu stingri turēja rokās un pārliecinoši uzvarēja ar 48:35. Gita Kaulakane guva 10 vārtus, Dinija Purviņa – 9, Anete Čeiča – 7.
     Tagad jēkabpils hanbolistu rēķinā ir trīs uzvaras un 6 punkti, ka sizcīnīti piecās spēlēs. Mūsu meitenes turnīra tabulā pacēlās uz trešo vietu, no līderēm – Stopiņu NHK – atpaliekot par 2 punktiem. Nākamo maču Jē­kabpils SS aizvadīs 22. novembrī viesos pret Sa­laspils SS.