Handbolistes pārliecinoši uzvar Ludzā

Sestdien Latvijas handbola sieviešu virslīgā handbolā Jēkabpils Sporta skolas komanda aizvadīja otro spēli čempionāta otrajā posmā. Jēkabpilietes izbraukumā Ludzā sacentās ar SK “Latgols” komandu.
     Mača sākums aizritēja līdzīgā cīņā, bet pie rezultāta 8:8 viešņām padevās 3:0 izrāviens. Ludzānietes vēl samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (11:12), uz ko jēkabppiliešu atbilde bija 4:0 izrāviens. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 18:12 Jēkabpils komandas labā. Otrajā puslaikā  viešņas turēja mājinieces 9-12 vārtu attālumā un spēli noveda līdz drošai uzvarai ar 39:27. Jēkabpils vienībā pa 9 vārtiem guva Simona Ārmane un Gita Kaulakane, Lindai Kvederei  8 vārtu guvumi, bet Anetei Čeičai – 5.
   Ar 7 punktiem jēkabpilietes ir pārliecinošā vadībā grupā, kas cīnās par 1.-3. vietu. Lai nodrošinātu uzvaru regulārajā čempionātā un mājas spēļu priekšrocības izslēgšanas mačos,  pēdējās divās spēlēs jāgūst  tikai viens punkts. Nākamo maču mūsu komanda aizvadīs 8. martā Ulbrokā pret Stopiņu NHK.