Handbolistes pusfināla sēriju sāk ar minimālu uzvaru
Juris Šteinbergs

Sestdien Jēkabpils Sporta skolas handbolistes mājās aizvadīja pirmo sieviešu virslīgas pusfināla sērijas spēli pret SK “Latgols”.  Šajā sezonā iepriekšējos mačos trīs reizes uzvarēja jēkabpilietes, bet vienā panākums “Latgolam”.
    Pirmajā puslaikā mājinieču pārsvars sasniedza pat trīs vārtus, vairākas reizes rezultāts bija neizšķirts, bet pirmās trīsdesmit minūtes noslēdzās ar Madaras Jugānes gūtajiem vārtiem un jēkabpiliešu minimālu vadību12:11.
     Otrajā puslaikā pēc Simonas Ārmanes vārtu guvuma mājinieces ieguva lielāko pārsvaru šajā mačā - 19:15. Ludzānietes atbildēja ar pieciem bezatbildes vārtu guvumiem, un nu jau iedzinējos ar 20:21 bija jēkabpilietes. Pēdējās desmit minūtes minimālā vadībā pabija abas komandas. Trīs minūtes līdz mača beigām jēkabpiliete Agnese Lapiņa izmantoja noraidījumu viešņu komandā un, kā vēlāk izrādījās,  guva uzvaras vārtus – 25:24. Viešņām vēl atlika laiks atspēlēties, taču, par laimi, viņas to nespēja, lai gan izdevības bija.
     Jēkabpils komandā rezultatīvākā ar 6 vārtiem bija Kristīne Dzenīte, Anetei Čeičai – 5 vārti, bet  Dinijai Purviņai un Dinai Robežniece – pa 4 rezultatīviem metieniem. Jāpiebilst, ka mājinieču komandas sastāvā nebija viena no līderēm Gita Kaulakane, bet  līgas rezultatīvākā  spēlētāja Simona Ārmane guva tikai divus vārtus.
    Sērijas otrais duelis notiks 6. aprīlī Ludzā. Finālā iekļūs komanda, kas izcīnīs divas uzvaras.