Handbolistes spēlēs par virslīgas zeltu
Juris Šteinbergs

Sestdien un svētdien  izšķirošās spēles Latvijas sieviešu handbola virslīgas pusfinālā aizvadīja Jēkabpils Sporta skolas komanda un SK «Latgols». Pirms divām nedēļām pirmajā mačā Jēkabpils SS komanda  uzvarēja ar 26:25.
    Sestdien sērijas otrā spēle Ludzā  risinājās ar mājinieču pārsvaru. Tikai t\a  ievadā jēkabpilietes izvirzījās vadībā ar 2:0, taču otrā puslaika sākumā mājinieču pārsvars bija pat 6 vārti. Mača beigās viešņas tomēr spēja rezultātu izlīdzināt (23:23), taču  pēdējos divus vārtus guva «Latgols»,  un ludzānietes sagādāja jēkabpilietēm zaudējumu ar 23:25. Sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 1:1, un visam vajadzēja izšķirties trešajā mačā  svētdien Jēkapilī.
    Trešo spēli jēkabpilietes sāka ļoti apņēmīgi, jau pēc pirmā puslaika panākot 16:11. Otrā puslaika ievadā mūsējās guva vēl četrus bezatbildes vārtus, un ar tiem mača liktenis praktiski bija izšķirts. «Latgols» handbolistes no šāda trieciena nespēja atgūties un tuvāk par 7 vārtiem pietuvoties nespēja. Jēkabpils SS uzvarēja pārliecinoši ar 34:22 un iekļuva finālā, kur sērijā līdz divām uzvarām tiksies ar Salaspils Sporta skolas komandu.  Jēkabpilietēm arī finālā kā regulārā čempionāta uzvarētājām būs mājas spēļu priekšrocības.
     Pusfināla sērijas otrajā spēlē Jēkabpils komandā labā Simona Ārmane guva 11 vārtus, Gita Kaulakane — 4, Madara Jugāne — 3, savukārt trešajā mačā Dinijai Purviņai un S. Ārmanei pa 8 vārtiem, G. Kaulakanei — 5, bet M. Jugānei — 4 .