Handbolistes uzvar Dobelē

Svētdien Jēkabpils Sporta skolas handbola komanda Latvijas virslīgā sievietēm Dobelē tikās ar līgas vājāko komandu “LAT2002/REIR Dobele”.
    Jēkabpilietes pirmās guva vārtus un vadību droši turēja savās rokās līdz pat spēles baigām. Pirmo puslaiku viešņas uzvarēja ar 16:12. Otrajā puslaikā jau pēc 5 nospēlētām minūtēm jēkabpiliešu handikaps sasniedza 10 vārtus, un ar tādu pārsvaru viņas arī noslēdza šo maču – 32:22. Simona Ārmane guva 11 vārtus, bet Gita Kaulakane, Valērija Gerasimova un Anete Čeiča – pa 5 vārtiem. Šī bija mūsējo  ceturtā uzvara turnīrā, un Jēkabpils komanda pacēlās uz otro vietu. Tikpat punktu – astoņi – ir arī LSPA un SK “Latgols”, taču šīs divas vienības  aizvadījušas attiecīgi par 1 un 2 spēlēm vairāk, nekā jēkabpilietes. Nākamo maču mūsu meitenes aizvadīs 8, decembrī mājās pret turnīra līderēm Salaspils Sporta skolu.