“IDYLLO” – tērpā iekļautais latviskais kods ar modernu pieskaņu
Apmaksāts raksts

Pagājušajā piektdienā jēkabpilietes varēja ieraudzīt, apskatīt, uzmērīt un iegādāties jaunā zīmola “IDYLLO” lina apģērbus.
         Šie ražojumi ir jaunās jēkabpilietes Madaras JAKOVĻEVAS lolojums: - “IDYLLO” oficiālā dzimšanas diena bija pavisam nesen – 1. februārī, tomēr šim notikumam gatavojos jau labu laiku. Esmu studējusi starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanu un vadību, un vēlāk šajā profesijā strādāju brīnišķīgā Latvijas luksus apģērbu un apakšveļas zīmolā. Jau tad sapratu, ka vēlos kaut ko savu un ka tas būs saistīts ar apģērbu ražošanu. Mani lielākie padomdevēji ir mana ģimene, mīļotais cilvēks un draugi. Lielākā iedvesma radīt ko tik skaistu un sievišķīgu visdrīzāk nāk no mammas, kas ir visskaistākā sieviete pasaulē, ar lielisku stila un gaumes izjūtu. Arī mani iedvesmo Latvijas daba - meži, jūra, kas ir tik skaista, spēcīga un neaizskarta. Tā nepilna gada laikā esmu izlolojusi ideju par savu lina apģērbu līniju, un nu jau ir gatava pirmā kolekcija – manis dizainētas linu kleitas sievietēm. Tā kā esmu mācījusies arī digitālo mārketingu, tad pastāvīgā mūsu produkcijas tirdzniecības vieta ir internetā https://idyllo.eu/, kā arī mūsu facebook un instragram kontos, - kleitas sūtām pa visu pasauli, šobrīd tās jau nēsā sievietes ASV, Francijā, Austrālijā, Šveicē un Vācijā. Saprotu, ka dāmām tepat Latvijā ir nepieciešams personīgs kontakts, tādēļ braucam uz dažādiem gadatirdziņiem, pilsētas svētkiem un izstādēm, lai iepazīstinātu ar sevi, un dotu iespēju pielaikot mūsu produkciju. Braucam arī tāpēc, lai es pati varētu sarunāties ar savām klientēm, uzklausīt ieteikumus un vēlmes tālākajam darbam. Tiekoties ar dāmām klātienē, apkopoju visus ieteikumus un daudzus no tiem iekļaušu jau nākamās kolekcijas tapšanā. Satiekot šīs dāmas, gūstu lielu iedvesmu un prieku darboties tālāk, jo viņas ir starojošas un laimīgas mūsu lina kleitās!
         “IDYLLO” ir 100% linu auduma kleitas, kas piemērotas gan salīdzinoši smalkām, gan arī lielākām dāmām – modeļi veidoti tā, ka derēs no S līdz XXL izmēram, tādējādi izaicinājums būt visu izmēru apģērbu ražotājiem šķiet ir pārvarēts. Tērpu dizainere Madara stāsta, ka kleitas darinātas no Baltkrievijā ražota linu auduma: - Lins ir ļoti augstvērtīgs, reizē karalisks un vienkāršs materiāls. Tam, kā zināms, piemīt lieliskas termoregulējošas īpašības, tas ir gan visā pasaulē ļoti moderns un pieprasīts materiāls, gan, manuprāt, tajā ieslēpts tāds īsts latviskais kods, un mīlestība pret to latviešiem saglabājusies jau cauri gadsimtiem. Daudzus gadus esmu dejojusi tautasdejas, esmu patriotiski noskaņots cilvēks un augstā cieņā turu tautastērpu. Man arī šķiet, ka kaut kas līdzīgs mūsu sievietei ir linu kleita. To var ar tautisku jostu apjozt vai saktu saspraust, piemēram, līgojot. Turklāt vienlaicīgi tā var būt arī ļoti moderna piegriezuma. Tāpat kā izjust kopības sajūtu ar savu zemi un tautu, man ļoti svarīgs kļuvis dabas aizsardzības jautājums. Esmu pētījusi tā saukto fastfashion ‘ātrās modes’ ietekmi uz vidi. Un tā ir graujoša – tekstila industrija pasaulē rada vienu no lielākajiem piesārņojumiem. Tieši tāpēc “IDYLLO” izvēle ir lins, pilnībā dabīgs, organisks un pārstrādājams materiāls, turklāt bez jebkādiem viskozes piemaisījumiem. Šim linam, ar ko strādājam, ir piešķirts ES sertifikāts, kas apliecina tā augsto kvalitāti. Kam tad ir tapuši “IDYLLO” izstrādājumi? Tie tapuši sievietei labākajos gados, kas zina savu vērtību un prot novērtēt labas lietas. Kā jau redzējāt piektdien, pašlaik tiek piedāvātas kleitas dāmām gan linam ierastajās pasteļkrāsās, gan arī, piemēram, fuksiju rozā un rudzupuķu zilā vai tik ļoti modernajā haki zaļajā – vienkrāsainas, lai droši var spēlēties ar aksesuāriem un ar vienu tērpu veidot ļoti dažādus tēlus. Kā jau jauns ražotājs esam ļoti draudzīgā lina produkcijas cenu kategorijā. Katru gadu ir paredzēta jauna kolekcija. Tagad ļoti moderni ir saskaņot māmiņu un mazo meitiņu apģērbus, tādēļ jau pašlaik esmu izstrādājusi dažus modeļus arī jaunajām dāmām. Drīzumā taps arī vīriešu lina T-kreklu līnija.
      Jautāta par zīmola nosaukuma nozīmi, Madara Jakovļeva skaidro, ka idyllo ir salikums no angļu valodas vārdiem, kas  tulkojumā nozīmē idillisks, apgarots, šarmējoši vienkāršs – un tas esot tieši kā par viņu teikts. 
     Madara saka milzīgu paldies visām dāmām, kas piektdien atnāca uz iepazīšanās svētkiem. Tā bija viena no visskaistākajām zīmola dienām: - Paldies par saņemto siltumu un labvēlību, ko mums dāvājāt, paldies par ticību un brīnišķīgajiem vārdiem, ko visas dienas laikā saņēmām. Esam saposuši Jēkabpils dāmas vienai brīnišķīgai un košai vasarai. Ja Tev neizdevās pie mums paviesoties, esi laipni aicināta izvēlēties savu mīļāko šī gada kleitu mūsu mājaslapā!
Jā, Madara ir gaišs un dzīvespriecīgs cilvēks, un tādas sajūtas vēlas sagādāt arī savām klientēm. Viņas entuziasms ir liels un zīmola attīstības plāni nav mazāki. Madara teic, ka viņi ar draugu sapņo zīmolu “IDYLLO” uzbūvēt tik stipru un lielu, lai tas būtu paliekošs, un lai bērni un mazbērni varētu turpināt viņu iesākto. Ja pasūtīsiet sev “IDYLLO” kleitu internetā, iespējams, to jums piegādās pati Madara, bet Jūs viņu varat satikt arī daudziet Latvijā. Kur? To var uzzināt zīmola interneta mājaslapā https://idyllo.eu/
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru