Iedzīvotāji arī turpmāk vēlētos 1. autobusa kustību pa Nameja ielu Jēkabpilī
INESE ZONE

BD jau informēja, ka, uzklausot Viesītes un Nameja ielas iedzīvotāju, īpaši senioru, vēlmes, no 1. jūnija Jēkabpilī atsākta 1. maršruta autobusu kustība. Gan ielu remontdarbu dēļ, gan uzklausot iedzīvotāju ieteikumus, maršruts novirzīts pa Nameja ielu.  
     BD ir saņēmusi iedzīvotāju zvanus, kur viņi pauž gandarījumu par to, ka ir uzklausīti no pašvaldības puses,  un atzinīgi vērtē jauno maršrutu, kas mikrorajona iedzīvotājiem esot ļoti ērts. Tāpēc viņi lūdz ar laikraksta starpniecību pavaicāt pašvaldībai, vai arī turpmāk pēc ielu remontdarbu beigām 1. autobuss nevarētu kursēt pa  Nameja ielu?
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, atbild, ka tas ir iespējams.
    -Šogad 1. autobuss visu vasaru kursēs pa Nameja ielu. Nav problēmu to tā atstāt arī turpmāk, ja tiešām vairākums iedzīvotāju to vēlas. Autobusa maršruti jau ir domāti tieši tāpēc, lai cilvēkiem būtu ērti un viņi tos izmantotu, nevis vienkārši noteikt kādu maršrutu, un lai brauc. Paskatīsimies, kāds tagad būs pasažieru pieplūdums. Var uzdot autobusu parkam salīdzināt, cik pasažieru 1. autobusu izmantoja agrāk un kā ir tagad, kursējot pa Nameja ielu, varam veikt iedzīvotāju aptauju. Skatīsimies, vērtēsim, un, ja  tam ir pamats un iedzīvotāju interese, arī turpmāk autobuss var braukt pa Nameja ielu, - saka Aivars Kraps. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru