Iedzīvotāji var balsot par piemērotāko projektu Jēkabpils publiskās teritorijas labiekārtošanai
Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdz 15. jūlijam Jēkabpils iedzīvotāji tika aicināti iesūtīt idejas pilsētas publiskās teritorijas labiekārtošanai. Žūrija, izvērtējot 29 konkursam pieteiktos projektus, izvirzījusi trīs piemērotākās idejas iedzīvotāju balsošanai:
1. Mežaparkā pie tiesnešu mājas esošā kalna drošības uzlabošana. Projekta ietvaros iecerēts izbūvēt drošu laukumu kalna augšpusē un pakāpienus uzkāpšanai kalniņā, uzlabojot un padarot drošāku brīvā laika pavadīšanu uz kalna kā bērniem, tā vecākiem. 
2. Atpūtas iespēju pilnveidošana, izveidojot lapenes, grila un telts vietas. Projekts paredz izbūvēt galdus ar soliem, grila vietas un nojumes pilsētas teritorijā.
3. Āra tenisa galdu uzstādīšana pilsētā. Ideja paredz jaunas un sportiskas laika pavadīšanas iespējas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.
     Objekts, kurš saņems lielāko balsu skaitu, tiks realizēts pilsētvidē.  Balsot var: Jēkabpils pašvaldības mājaslapas sadaļā  «Aptaujas»; pašvaldības «Facebook» un «Instagram» profilā.
    Balsojumu par vienu no trim objektiem var atstāt arī Vienas pieturas aģentūrā (Brīvības ielā 120, Jēkabpilī, LV-5201). Balsošana noslēgsies 5. augustā.
Jēkabpils publiskās teritorijas labiekārtošanas mērķis ir aicināt iedzīvotājus līdzdarboties un iesniegt idejas jaunam priekšlikumam Jēkabpils publiskās teritorijas labiekārtošanai vai uzlabošanai.
    Konkursa ietvaros varēja pieteikt objektus, kuru būvniecība varētu tikt īstenota Jēkabpils administratīvajā teritorijā, kuri ir saistīti ar pilsētas publiskās teritorijas labiekārtojuma uzlabošanu un sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai, piemēram – publiski pieejamu atpūtas un sabiedrisko zonu, kā arī kultūrvēsturisku objektu atjaunošana un labiekārtošana; publiski pieejamu bērnu rotaļu, sporta un aktīvās atpūtas objektu izveide un pilnveidošana; jaunu vides objektu izveide; citas investīcijas publiski pieejamā infrastruktūrā un/vai sabiedriski nozīmīgu problēmu risināšanai.
   Jēkabpils pašvaldība vēlas teikt lielu paldies visu ideju autoriem, īpaši trīs tālāk virzīto projektu autoriem, par iniciatīvu un radošām idejām. Finansējums 10 000 eiro apmērā ieplānots Jēkabpils pašvaldības bu­džetā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Ja nevar nojaukt lielgabal pie Krustpils kultūrs nam, tad vismaz vajag nojaukt kriev laik damb pie Pļaviņ iel, lai cilvek iet un redz Daugav.

  Atbildēt
 2. manuprāt
  manuprāt
  pirms 1 gada

  Dambis ir drošībai pret plūdiem!Jauka vieta pastaigām,lisapēdmīļiem un pasēdēt uz soliņa grāmatmīļiem.Manuprāt, VISI TRĪS projekti ir vērtīgi , derētu visus realizēt dzīvē!

  Atbildēt
 3. manuprāt
  manuprāt
  pirms 1 gada

  visiem trim nepietiek naudas. kas tas ir 10 štukas? vienu soliņu nevar pat uzcept

Pievienot komentāru