Iedzīvotāju ērtībām uzlikti jauni soliņi un sakārtotas kāpņu telpas
Iveta Skolniece, SIA “JK Namu pārvalde” sabiedrisko attiecību speciāliste

Aizvadītajās nedēļās pie Jēkabpils Namu pārvaldes apsaimniekotajām mājām uzlikti soliņi, kā arī izremontētas koplietošanas telpas un veikti citi ēku un to apkārtnes sakārtošanas darbi.
     Mājas Rīgas ielā 227 iedzīvotāji ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas kāpņu telpas, kurās uzstādītas arī jaunas pastkastes un radiatori. 
      Mājai Viestura ielā 31 tiek atjaunots jumta segums, ēkā Nameja ielā 34  darbi jau beigušies. Namam Viestura ielā 38C tiek atjaunota pamatu apmale, kā arī tiek bruģēts ieejas lievenis, savukārt Celtnieku ielā 19 pamatu apmales atjaunošana un ieejas lieveņa bruģēšana beigusies. Pie mājām Viesītes ielā 39 un Nameja ielā 16 iedzīvotāju ērtībām uzlikti soliņi. 
     Turpinās zāles appļaušanas darbi pie namu pārvaldes apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām. Informācija par mikrorajoniem, kuros plānota pļaušana, tiek publicēta namu pārvaldes mājaslapā www.jknp.lv un https://www.facebook.com/JekabpilsNamuparvalde. Atgādinām, ka laikapstākļu dēļ pļaušanas grafikā iespējamas izmaiņas, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem. Lūgums pļaušanas laikā pārvietot savus transportlīdzekļus drošā attālumā! Tas nepieciešams, lai pasargātu tos no nejaušu akmeņu radītiem bojājumiem un noklāšanas ar zāli.
 
Foto: Mājas Rīgas ielā 227 koplietošanas telpas pirms un pēc remonta.
SIA “JK Namu pārvalde” arhīva foto
 
 
  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru