Ķieģeļu ielā 13b un 13c  – tikai domei piederoši dzīvokļi
INESE ZONE

Daudzdzīvokļu nami Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā 13b un Ķieģeļu ielā 13c ir ēkas, kurās lielākoties ir sociālie dzīvokļi. Jēkabpils domes sēdēs ir apstiprināts lēmumi par šo māju privatizēto dzīvokļu maiņu pret citu domes piedāvātu mitekli.
     BD interesējās, kāpēc pašvaldība to dara. Jau iepriekš vairākkārt ir runāts par to, ka ēkas varētu pārvērst par  sociālo dzīvokļu namiem, izmitinot tur personas, kurām ir nepieciešams sociālais atbalsts un ir grūtības segt komunālos maksājumus. 
     -Mums ir doma atbrīvot šīs abas ēkas no privatizētiem dzīvokļiem. Pārsvarā tur ir sociālie dzīvokļi. Šo māju iedzīvotāju kopējie parādi ir lielākie starp daudzdzīvokļu mājām pilsētā. Tādēļ mēs piedāvājam tiem, kuri ir maksātāji, pārvākties uz citurieni un iegūt labāku dzīves kvalitāti, jo parādu dēļ ēkām nav iespējams veikt būtiskus remontdarbus  – sacīja domes priekšsēdētājs Aivars Kraps.
     Domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola skaidro, ka tad, ja abas ēkas pilnībā būs pašvaldības īpašumā, būs vienkāršāk organizēt remontus, jo nebūs privātīpašnieku, ar kuriem jāsaskaņo darbības. Abos  namos esot nepieciešami remontdarbi, lai nodrošinātu dzīvošanai derīgas dzīvojamās platības tiem cilvēkiem, kuriem vajadzīgs atbalsts dzīvokļu jautājumu risināšanā – ģimenēm ar bērniem, personām pēc apcietinājuma. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru