Ielu būvdarbi norit sekmīgi
INESE ZONE

Turpinot aizsākto lielāko būvobjektu darbu apsekošanu,  Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs iepazinās ar būvdarbu gaitu Neretas, Dolomīta un Zīlānu ielas un Neretas ielas pārvada pār Kļavu ielu pārbūves darbos. 
      SIA «Ošukalns»  būvdarbu vadītājs Andris Kusiņš stāsta, ka, uzsākot Dolomīta ielas pārbūvi, šogad plānots sākt darbus ielas jaunajā posmā, ko izbūvēs pāri meža teritorijai, tā iztaisnojot esošo Dolomīta ielas trasējumu. Nākamais darbu posms būs asfaltētajā Dolomīta ielas daļā no pagrieziena uz   Neretas ielas apli līdz Brīvības ielai. Šis projekts neparedz Dolomīta un Brīvības ielas apļa izbūvi, to darīs, rekonstruējot Brīvības ielas posmu no Blaumaņa ielas līdz Dolomīta ielai. Veloceliņš objektā tiks izbūvēts no atpūtas vietas pie Pelītes upes līdz Dolomīta un Neretas ielas aplim un tālāk līdz Zaļajai ielai un pa Dolomīta ielu līdz Brīvības ielai. Darbi objektā posmā līdz Zaļajai ielai jānodod ekspluatācijā līdz 8. janvārim, tātad, ņemot vērā laika apstākļus, jāpabeidz jau novembrī. 
      Par darbu gaitu Kļavu ielas viadukta izbūvē A. Kusiņš stāsta, ka  šobrīd notiek pēdējie darbi pie tilta laiduma armatūras izbūves un 17. jūnijā plāno laidumu betonēšanu. Šos darbus veic SIA «Viadukts».  Neretas ielas asfaltu pilnībā atjaunos posmos pirms viadukta, sākot no Daugavas tilta, un posmā aiz tā, kur noņemta asfalta virskārta. Tālāk virzienā līdz veikalam «Depo» izbūvēs ceļa paplašinājumu, kur plānots apvienotais gājēju un veloceliņš, ko savienos ar celiņu, kas jau ir pie «Depo». Visā posmā, sākot no Daugavas tilta Neretas ielā ierīkos apgaismojumu. Atsevišķos laika posmos darbu gaitā būs papildu transporta ierobežojumi, par ko informēs. Objekts ir jānodod ekspluatācijā līdz 1. septembrim. 
     Domes vadība interesējās arī par darbu gaitu Zīlānu ielā, kur uzsākta pārbūve ielas posmam no Slimnīcas ielas līdz Oļu ielai. Darbi tiek veikti, lai atjaunotu novecojušo ielas segumu, par kura kvalitāti sūdzas jēkabpilieši. Darbi šajā posmā jāpabeidz līdz 31. oktobrim.  Abās ielas pusēs izbūvēs gājēju ietvi un labajā pusē (braucot no pilsētas centra) būs arī veloceliņš. Būvnieki darbus organizē pakāpeniski - vispirms vienā, tad otrā ielas pusē, lai netraucētu iela esošo namu iedzīvotājiem piekļūt īpašumiem.
     Savukārt nākamgad plānots remontēt posmu no Rīgas ielas līdz pareizticīgo baznīcai.  Būvnieki cer, ka darbu šajā posmā varētu izdoties uzsākt jau šogad. 
Aivars Kraps, vērtējot darbu gaitu, sacīja, ka tā visos objektos ir sekmīga, atbilstoši grafikam, un neesot pamata bažām, ka nevarētu iekļauties noteiktajos termiņos.  A. Kraps gan sacīja, ka sadarbībā ar būvnieku sekos tam, lai posmā no Rīgas ielas līdz baznīcai darbus nesāk vēlu rudenī, kad posms uz visu ziemu paliek neizbraucams, jo šī posma remonta laikā satiksme jāorganizē pa apbraucamo ceļu, ko izjutīs gan jēkabpilieši, gan caurbraucēji. Tātad, ja nebūs iespējams ielu sakārtot tik tālu, lai pa to varētu braukt,  darbus rudenī neuzsāks. Ar šādu darbu uzsākšanu novembrī, kad iela uz ziemu paliek neizbraucama, jau bijusi bēdīga pieredze ar Viestura ielu. 
 
G. Mucenieces foto 
  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Faktiski
  Faktiski
  pirms 3 mēnešiem

  Nu vot, cik labi, ka pieskata pilsētas saimnieks visus darbus, kamēr tie ir procesā. Vismaz var izdarīt kādas korekcijas, ja ne kas tā.

  Atbildēt
 2. Nja
  Nja
  pirms 3 mēnešiem

  Pasta iela arī sen būtu bijusi pabeigta, ja būtu ganīti strādnieki.

  Atbildēt
 3. Kakii
  Kakii
  pirms 3 mēnešiem

  Mja, jaunais mērs dikti spiež uz publicitāti. Bez žurnālistu bara nu nekur. Tad tak tiem ļautiņiem vieglāk ausis aizrunat

  Atbildēt
 4. He he
  He he
  pirms 3 mēnešiem

  Nu ir jau kam ausis var aizrunāt, bet šoreiz nav tas variants. Nesen ragainis radio 1 deva interviju. Tur toč ausis visiem aizrunāja.:DDDDD

Pievienot komentāru