Iespējamais ministrijas finansējuma atteikums multihalles būvniecību neietekmēšot
Sagatavoja J. Apīnis

BD Jēkabpils domes izpilddirektoram Guntaram Gogulim vaicāja, kādi būs risinājumi, ja tiks īstenots izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas ierosinājums neatvēlēt valsts finansējumu pašvaldību sporta bū­vēm, kas tikko iesāktas, un novirzīt to pedagogu al­gām? Kā zināms, Jēkabpils multihalles celtniecībai valsts ir piešķīrusi 500 000 eiro, kas var iet secen, ja tiek ņemts vērā ministres ieteikums. 
   – Varu pateikt, ka arī tad, ja Izglītības un zinātnes ministrija nepiešķirs šos 500 000 eiro, tas nekādi ne­ietekmēs būvniecību, tikai pa­rādīs ministrijas attieksmi pret saviem solījumiem. Paš­laik visi darbi notiek atbilsto­ši grafikam, – sacīja Gun­tars Gogulis. Te gan jāpiebilst, ka tas ietekmētu pilsētas budžetu, jo nauda, vistica­māk, kā aizņēmums būs jāplāno budžetā. 
    G. Gogulis informēja, ka paš­laik stadionā esošajai viesnīcai, ko plāno rekonstruēt vienlaikus ar multihalles celtniecību, notiek iepirkums projektēšanai. 
– Ļoti ceram to nodot eks­pluatācijā kopā ar halli. Plus gan vēl jādomā par finansēšanas avotiem. Tie gan jau ir ieplānoti, un pa­gaidām mūsu viedoklis sa­krīt ar Finanšu ministriju. Tātad finansējums būs, un, ja visu ātri uzprojektēs, gada bei­gās varēsim iepirkt viesnī­cas rekonstrukcijas būvniecību. Tad viss būs atkarīgs no tā, cik ātri būvnieki veiks savu darbu, – saka G. Gogulis. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Arvien vairak cilvek sāk domat, ka tā hall nemaz nav vajadzig. Jāpārtrauv būvet, un caur tur!

  Atbildēt
 2. nu gan
  nu gan
  pirms 1 gada

  Tā tikai trūktu, ja pārtrauktu Halles būvniecību, par vēlu - jāturpina būve.Mums vajag graustu?! ja kādam večukam nevajag Halli,tad to var saprast, bet viņiem ir pansionāts kur varēs mest šautriņas.:)DDD

  Atbildēt

Pievienot komentāru