Iespējams, ka Brīvības un Dolomīta ielas apli rotās lūsis
INESE ZONE

Kā informē Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis, izbūvējot Brīvības un Dolomīta ielas apli, projekts paredz izvietot tajā vides objektu.
       Kā zināms, īstenojot Dolomīta ielas rekonstrukciju, to savienos ar Brīvības ielu. Pašlaik notiek projektēšanas darbi, un G. Gogulis informē, ka projektētāju uzdevums ir arī piesaistīt māksliniekus un izstrādāt vides objekta projektu. Šobrīd esot piedāvāti trīs varianti, kas ir dolomītā veidoti abstrakti objekti, un lūša tēls. Konkrēts lēmums, kuru objektu izvēlēties, vēl neesot pieņemts, bet līderis esot lūsis. Tagad vides objektu skices tikšot nodotas apspriešanai attīstības un tautsaimniecības jautājumu komitejas locekļiem. 
     Vides objekta skiču autors ir tēlnieks Valtis Bar­kāns. Viņa darbs Jēkabpilī jau ir redzams, tas ir Bebru ielas mikrorajonā uzstādītais Bebriņš. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 7 mēnešiem

  Tā ka tur ceļš iet uz Viesit, tad nevis lūs, bet āz vajadzej uzlikt.

  Atbildēt
 2. bezkaunīgais sivēns
  bezkaunīgais sivēns
  pirms 7 mēnešiem

  Labāk tur regulāri piesiet āzi, kazu un kazlēnus.

 3. ruks
  ruks
  pirms 7 mēnešiem

  vēl vienu abstraktu objektu-tādu ka sudraba ābele- jēpilieši neizturēs

  Atbildēt
 4. he he
  he he
  pirms 7 mēnešiem

  Jēkabpilieši pacieš visu. Poh! Ja to lūsi no zelta izlietu, tajā iegrūžot 10 pilsētas budžetus, i tad neko neteiktu. Tagad domei fasādi frišina, arī cokolu, kuru tik nesen par vairākiem tūkstošu atjaunoja. Un tagad atkal dauzīs nost un visu par jaunu lepēs? Korespondentiem būtu jāpajautā. Baigi dīvaini kaut kā. Īstenībā jocīgi ir arī tas, ka citas pašvaldības ēkas ir drausmīgā stāvoklī, tām naudas nav, a šitie kā mazākā skramba, tā ar cementa ķellēm un krāsu klāt, tūkstošiem eiro pa p... ēm.

 5. PiebriedisGederts
  PiebriedisGederts
  pirms 7 mēnešiem

  Tiešām āzis būtu labāk - ragains un ar bārdu :)))

  Atbildēt
 6. he he
  he he
  pirms 7 mēnešiem

  Un apkārt apkārt āzim sastādīt labi daudz kāpostu. Nevajadzēs dārgas puķes pirkt. Būs skaisti..

Pievienot komentāru