Ietriecas Kļavu ielas viadukta būvobjektā
INESE ZONE

18. aprīļa rītā Jēkabpilī, Kļavu ielā noticis satiksmes negadījums: kravas autofurgons ietriecās Kļavu ielas viaduktā, kura rekonstrukcijas darbi pašlaik notiek. 
     Jēkabpils pašvaldības Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs informēja, ka, sazinoties ar būvnieku – uzņēmumu «Viadukts» –, noskaidrots, ka tikai laimīgas sagadīšanās dēļ negadījumā nav cietušo vai upuru. Automašīna, ietriecoties viadukta sastatņu konstrukcijā, ir nodarījusi bojājumus tām un arī gājēju tuneļa konstrukcijai. Par laimi, uz sastatnēm un viadukta tobrīd nebija strādnieku un arī pa gājēju tuneli neviens nepārvietojās.  
Darbu laikā kustība zem viadukta ir atļauta tikai sabiedriskajam transportam, tātad šoferis nebija ņēmis vērā aizlieguma zīmes. 
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. Nja
  Nja
  pirms 1 gada

  Zīmes vajag salikt vairāk, nožogojumus, tad neviens neiepēraies nepareizi. Kā tādi auni, blin.

  Atbildēt
 2. Eh!
  Eh!
  pirms 1 gada

  Latvijā ļoti slikti norobežo ceļu būves, remontu objektus. Un, lūk, rezultāts.

  Atbildēt
 3. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Ja reiz cilvēkam bija iespēja paskriet zem tilta, tātad objekts nebija kārtīgi norobežots. Zīmes tur ir, kaut kādas barjeras attālu arī , bet ne tā saliktas. Cik vēroju, pie mums uz ceļiem remontu laikā norobežojumi ir izlikti tādi, ka tumsā, it sevišķi lietus laikā knapi ir redzami. Eiropā naktī pa kilometru var redzēt, ka priekšā ir ceļa remonti. Nu kur mums līdz Eiropai, pat domas tādas nav. ;)

  Atbildēt

Pievienot komentāru