Igaunijas vēstnieks iepazīst Jēkabpils uzņēmumu darbu
INESE ZONE

19. aprīlī Jēkabpili dar­ba vizītē apmeklēja Igau­nijas Republikas ār­kārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Repu­blikā Tenis Nirks.
      Vēstnieks apmeklēja SIA «Sedumi» un SIA «Gaujas koks». Viņš arī tikās ar Jēkabpils domes vadību un uzņēmējiem – LIAA Jēkab­pils biznesa inkubatora un Jēkabpils uzņēmēju biedrības pārstāvjiem –, jo viņa vizītes mērķis bija ekonomiskās sadarbības veicināšana. Iepazinis attēlos Jē­kabpili un Mežaparku pie Radžu ūdenskrātuves, vēstnieks vēlējās redzēt arī šo atpūtas vietu. Vizītes noslēgumā T. Nirks apmeklēja Krustpils pili.
     Vēstnieks atzinīgi vērtēja SIA «Sedumi» īpašnieku aizrautību ar savu darbu, drosmi un sasniegumus uzņēmējdarbībā. Viņš interesējās par uzņēmuma sākotni, izaugsmes ceļu un ziedu stādu realizācijas iespējām. Vēstnieks arī gribēja zināt, cik lielā mērā ražošanā tiek izmantotas vietējās izejvielas, piemēram, vai kūdras maisījums augiem ir no Latvijas. Izrādījās, ka maisījumus tieši «Sedumu» vajadzībām  piegādā  netālu esošā SIA «Nordtorf». 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru