Ilgi gaidītā izrāde par Raimonda Paula jaunību “Leģendas dzimšana” notiks  20.septembrī plkst.16.00 un 19.00 Krustpils Kultūras namā!

Uzmanību skatītājiem, kuri iegādājušies biļetes uz Krustpils kultūras nama izrādi 20.septembrī!
Šī brīža situācija ir tāda, ka lai visi redzēt gribētāji tiktu zālē, ir jāveido atstarpes starp skatītājiem, tādēļ izrāde tiks demonstrēta 2 reizes.
Plkst.16.00 – uz izrādi nāk skatītāji, kuri pirkuši biļetes nepāra skaitļa rindās – 1.; 3.; 5. utt.
Plkst.19.00 – uz izrādi nāk skatītāji, kuri pirkuši biļetes pāra skaitļa rindās – 2.; 4.; 6. utt.
    "Leģendas dzimšana" ir ļoti emocionāls un krāšņs uzvedums, kas aptver laika posmu no pirmās Raimonda Paula radītās dziesmas līdz pat pirmajiem panākumiem ar dziesmu «Mežrozīte».   Izrāde skatītājiem atklās daudz jauna par mūsu Maestro jaunību,  viņa  muzicēšanu klubos un restrorānos, par to, kā veidojās viņa muzikālā gaume un meistarība. 
    Izrādē atpazīsim  pirmos Raimonda Paula dziesmu izpildītājus - Valentīnu Butāni,  Margaritu Vilcāni, Edgaru Zveju, Ojāru Grīnbergu … , kā arī pasaules dziedātājus Ellu Ficdžeraldi, Frenku Sinatru … Varēsim baudīt sen nedzirdētas, bet mīļas melodijas un pasaules hitus.
Izrāde ar mūzikla vērienu skatītājiem uzburs piecdesmito un sešdesmito gadu atmosfēru. Varēsim pasmaidīt par padomju dzīves kurioziem un paradoksiem, reizē izbaudot tā laika muzikālo burvību. Skatītājiem atmiņā tiks atsaukta Oktobra tilta celtniecība, zvejas traleri Atlantijas viļņos, pa radio skanošā un slāpētā “Amerikas Balss” un daudzi citi notikumi. Skatītājus priecēs arī Raimondam Paulam raksturīgais humors, ironija un pasaules redzējums.
Raimonda Paula dziesmas izrādē skanēs  pamīšus ar pasaules hitiem, kurus Maestro savulaik atskaņoja, krogos un restorānos. Tieši restorāni un krogi padomju laikos bija tās skatuves no kurām varēja atskaņot pasaules muzikālās pērles – Elingtona, Geršvina, Šīringa darbus, kurus šodien savos repertuāros iekļauj pasaules slavenākie orķestri un mūziķi.
    Raimonda Paula tēlā iejutīsies Dailes teātra aktieris Gints Andžāns, pie klavierēm Raimonda Paula savdabīgo piesitienu atdarinās izcilais pianists Anatolijs Livča.  Izrādei ir izveidota mūzikliem raksturīga horeogrāfija, kurā piedalīsies visi izrādes dalībnieki, vienlaikus, kļūstot gan par dziedātājiem, gan par restorāna un koncerta viesiem!
    Izrādes komanda saka lielu paldies skatītājiem, kuri  ar stāvovācijām un bravo saucieniem jau novērtēja notikušās izrādes! Jāpiemin, ka izrādes veidotāji piedāvāja skatītājiem arī plašu atzinību guvušo uzvedumu par “Čikāgas piecīšiem”, kā arī no 28 septembra ceļu pie skatītājiem uzsāks jauna muzikāla vīzija par slaveno Raimonda Paula izveidoto skatuves duetu “Nora un Viktors” ar Mariju Bērziņu un Andri Ērgli titullomās. 
   Piedalās : Gints Andžāns vai Mārtinš Egliens, Juris Jope, Ieva Sutugova, Aija Vītoliņa, Līga Kupča, Emīls Kivlenieks,  Kristaps Kiršteins, Artūrs Biķernieks. Piedalās izcili mūziķi - Anatolijs Livča (klavieres) , Indriķis Veitners (klarnete, saksofons) , Viktors Veļičko (kontrabass), Mareks Logins (sitamie instrumenti). 
Hoerogrāfs un mākslinieciskais vadītājs – Jānis Putniņš. Tērpu māksliniece - Ilze Kaša, Izrādes idejas un tekstu autore – Elizabete Trumpe, izrādes dizaina autore - Māra Ulme
    Producente - Laila Ilze Purmaliete, Piedāvā - Jaunais Muzikālais Teātris  
  Biļetes https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/79720
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru