Makšķernieki izcīna Konstantīna Martinova piemiņas kausus
Juris Šteinbergs

Sestdien Radžu ūdenskrātuvē Jēkabpils Sporta centra rīkotās sporta dienas ietvaros sacentās arī makšķernieki — gan spiningotāji, gan pludiņmakšķernieki no 6.00 līdz 11.00 cīnījās par pazīstamā Jēkabpils makšķerēšanas sporta entuziasta Konstantīna Martinova piemiņas kausiem.

 Lielākā konkurence bija spiningotājiem. No 23 copmaņiem pie loma tika 11. Zivis bija kaprīzas, iespējams visu sacensību laiku smidziniošā lietus dēļ. Mēra līdakas izmānīt no zālēm izdevās tikai sešiem veiksminiekiem un tie arī ieņēma pirmās vietas. Pārējiem bija jāsamierinās ar asariem un arī tad to skaits un izmērs nebija neko ievērojams. Visu goda pjedestālu aizņēma jēkabpilieši - trešais ar 2,050 kg bija Valdis Leicis, otrā vieta tika Oļegam Peškovam (2,410 kg), bet uzvaru ar 2,500 kg izrāva Vladimirs Aleksejevs. Viņa lomā bija divas zaļsvārces un pārītis pannas asaru. 

 

Pludiņmakšķerniekiem konkurence bija daudz mazāka. Vērojot necilo dalībnieku sarakstu, nevilšus rodas sajūta, ka   pludiņmakšķerēšana kā tautas sporta veids Jēkabpilī diemžēl iet uz grunti.  Pieaugušo kategorijā sacentās 7 vīri un tikai divi pārstāvēja pilsētu, kurā notika mači. Trešo vietu ieguva Aigars Žugris no Preiļiem (0.850 kg), otrais bija viņa novadnieks Kazimirs Anspaks (1,600 kg), bet uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa sacensību organizators Jurijs Ņikandrovs (1,720 kg).

 

Jauniešu konkurencē starp sešiem jaunajiem copmaņiem spēcīgākie izrādījās jēkabpilieši - trešo vietu izcīnīja Artūrs Vilnraģis (0,350 kg), otrais bija Kristers Bērziņš (0,480 kg), bet par uzvarētāju kļuva Artūrs Ozoliņš (0,910 kg). 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Arča
    Arča
    pirms 9 mēnešiem

    Tur jau zivju galīgi nav!!! Apsaimniekotājs visu ir nolaidis uz grunti,To tik zin,kā noplēst naudiņu no nabaga makšķerniekiem,kuriem tāpat ir jāpaliek tukšā!!!Cik zivju tur ir ielaists pēdējos 5 gados? 1000 līdakas un viss? Tās pašas jūras kraukļi apēda.Pirms nedēļas es tur saskaitīju 30 gab.Zināms,ka viens jūras krauklis dienā apēd 5kg zivju,tad paskaitiet paši kas sanāk. Jā,tos apsaimniekotājs māk audzēt!!!!

    Atbildēt

Pievienot komentāru