Izdangātā Dolomīta iela jāapbrauc pa paralēlo ceļa posmu
INESE ZONE

     BD ir saņēmusi kravas automašīnu vadītāju sūdzības par slikto Dolomīta ielas stāvokli Jēkabpilī. Grants seguma iela esot bedraina, neizbraucama,  un autovadītāji,  mēģinot to apiet, braucot gar poliklīniku un kapsētu. Esot taču plānots arī pašas Dolomīta ielas remonts, un kur tad novirzīšot kustību? 
      BD  pārliecinājās, ka Jē­kabpils domes mājaslapā ir publiskota informācija, ka sakarā ar projekta «Jēkab­pils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu» realizāciju ir uzsākti būvdarbi objektā «Neretas ielas pārbūve Jēkabpilī» (posmā no krustojuma ar Zaļo ielu līdz pilsētas robežai), un pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus sekot līdzi izvietotajām ceļazīmēm un izmantot veco Dolomīta ielas posmu, jo tas ir ievērojami labākā stāvoklī nekā līdz šim izmantotais. Aicinājumam pievienota transporta organizācijas shēma, kur braukšanai ieteikts ar betona plāksnēm klātais ceļš paralēli Dolomīta ielai, kas ved uz kādreizējo dolomīta rūpnīcu. 
     – Ceļš kādu laiku bija slēgts un izskatījās aizaudzis. Tur vienu brīdi bēra un uzglabāja pilsētas objektos frēzēto asfaltu. Tagad tas ir sakārtots  transporta kustībai. Man speciālisti stāstīja, ka jau pagājušonedēļ ir izvietotas atbilstošas norādes zīmes un  braukšanai ieteicams izvēlēties ar plāksnēm klāto ceļu. Dolomīta ielas grants segums tiešām ir ar bedrēm, sliktā stāvoklī, un tagad, pieturoties salam, tur nav iespējams kaut ko uzlabot, –  skaidro Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Kraps.
    Pašvaldības būvniecības nodaļas ceļu būvinženieris Edgars Dobelis stāsta, ka jau kopš pagājušās ceturt­dienas ir izvietotas norādes uz paralēlo ceļa posmu, ko šoferi arī izmantojot. Ja kāds, ieraduma vadīts, aizbraucot pa Dolomīta ielu, tad  arī saskaroties ar bedrēm. E. Dobelis stāsta, ka  Dolomīta ielas pārbūvi paredzēts šogad uzsākt un pabeigt un arī remontdarbu laikā kustība tiks organizēta pa paralēlo ceļu ar betona segumu, kas esot samērā labā stāvoklī. Viņš aicina autovadītājus sekot  uzstādītajām zīmēm un izvēlēties paralēlo ceļa posmu. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru