Izdots rīkojums par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpnēm
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

   30.novembrī Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis izdevis rīkojumu par aizliegumu atrasties uz Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā publiskās vietās esošajām ūdenstilpnēm.
  Rīkojumā teikts, ka ņemot vērā laika apstākļus, faktisko ledus stāvokli un meteoroloģiskās prognozes no 2018.gada 1.decembra līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties uz upes Daugava Jēkabpils pilsētas administratīvajā teritorijā, Dzirnavu dīķa, Radžu ūdenskrātuves un Kena parka dīķa ledus.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. Gogulis ir glups vai?
  Gogulis ir glups vai?
  pirms 1 gada

  !!!!Kā to saprast "līdz ledus izkušanai aizliegts atrasties"!!!! Vai tad makšķerēt šogad nevarēs ne Radžos ne Daugavā. Nevarēs Radžu karjerā ne slidot, ne iegremdēties ūdenī (Pareizticīgie), ne rīkot sacensības? Kāds domē nav galvu Ragaiņa kabineta durvīs iespiedis????!!!!!

  Atbildēt
 2. atkusnis
  atkusnis
  pirms 1 gada

  Atkusnis tuvu, ledus izkusīs. Tad būs nākamais rīkojums ošukalnam sākt bruģēt trotuāru Pasta ielā, pirms ziemassvētkiem. Jo pēc tam būs atkal ziema. Ziema ir tuvu.

 3. Vai tad nē?
  Vai tad nē?
  pirms 1 gada

  :) Pofig, kas tajā rīkojumā rakstīts. Svarīgs ir pats fakts, ka ir varens un var izdot rīkojumus :)) Vakar pat viens uz upes mierīgi sēdēja un zvejoja :)

  Atbildēt
 4. no veciem laikiem
  no veciem laikiem
  pirms 1 gada

  Nu i laiki pienākuši! Manā bērnībā katrs otrais pilsonis pa ledu staigāja, ne kāds iekšā lūza, ne soda kvītis par to saņēma.

  Atbildēt

Pievienot komentāru