Izmaiņas autobusu kustības sarakstā
Jānis Ščerbickis

No 2022.gada 01. jūlija maršrutu tīklu "Jēkabpils, Preiļi, Līvāni" , pamatojoties uz konkursa kārtībā noslēgto sabiedriskā transporta pakalpojumu līgumu Nr. AD/ST - 2021/02, apkalpos SIA "Tukuma auto".
    Par visiem jautājumiem, Jēkabpils novada iedzīvotājus - ierosinājumus par reisu atklāšanu, izmaiņām reisu kustības sarakstos, lūdzam griezties pie sabiedriskā transporta pakalpojumu pasūtītāja VSIA "Autotransporta direkcija", e-pasts: atd@atd.lv
   Pielikumā reisu sarakstu izmaiņas no 2022.gada 01. jūlija, ko veicis sabiedriskā transporta pakalpojumu pasūtītājs VSIA "Autotransporta direkcija".
 
Jēkabpils
 
 
Preiļi
 
 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Biļešu kontroliere Sofa
  Biļešu kontroliere Sofa
  pirms 1 mēneša

  Ščerbicka kungs veiksmīgi izgāzis konkursu kā Jēkabpils autobusa parka direktors turpinās darbu Tukuma auto. Pārgājis veikli pie konkurentiem. Varbūt tas konkurss tika izgāzts speciāli? Ļoti nesmuka rīcība. Kā direktors izgāzies kā veca sēta. Vajadzētu atgriezties pie piermsākumiem - autobusa šoferēšanas.

  Atbildēt
 2. Tauta
  Tauta
  pirms 1 mēneša

  Jēkabpils pašvaldība dāsni piešķīrusi 5000 eiro skursteņa remontam Ozolu ielā 20, kur var pieteikties citas mājas uz remontiem un par kādu summu?

  Atbildēt

Pievienot komentāru