Izmaiņas lauku partnerībā «Sēlija»
Kristīna Rubina-Apinīte, LP «Sēlija» padomes priekšsēdētāja

2019. gads ir bijis pārmaiņu laiks lauku partnerībai «Sēlija».
    Pēr­najā gadā tā ir gan cildināta, gan pelta. Bija izsludināts LEADER projektu konkurss, un par ap­stiprinātajiem labākajiem un interesantākajiem LEADER projektiem un to  realizāciju jums stāstīsim partnerības mājaslapā: www.partneribase­lija.lv. Pagājušā gada ru­denī lauku partnerību «Sē­lija» atstāja izpilddirektore Ieva Jātniece un administratīvā vadītāja Skaidrīte Med­vecka. Partnerībā tika iz­sludināts konkurss uz izpild­direktora (administratīvā vadītāja) amatu. Konkursa rezultātā šajā amatā tika apstiprināts Gvido Liepiņš (attēlā) (kontakti skatāmi partnerības mājaslapā). Partnerība ir mainījusi arī savu administratīvo adresi, un nu apmeklētājus gaidām Aldaunes ielā 13, Jēkabpils novada Ābeļu pagastmājā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. vo vellos!
  vo vellos!
  pirms 4 mēnešiem

  Nu re, atkal Gvido pie vietas un smaidīgs.

  Atbildēt
 2. Tre
  Tre
  pirms 4 mēnešiem

  ā, tad Ieva ar Skaidrīti sagādāja projektnaudu, bet Gvido tagad to naudu"apsaimniekos"? gudri, gudri....

  Atbildēt
 3. Runcis
  Runcis
  pirms 4 mēnešiem

  Ir tādi cilvēki, kas vienmēr krīt uz kājām, un vienmēr siltā vietā. Vecā pedagoga zakala droši ven palīdz. Nu kai veicas, Gvido laukus pazīst, ir dadzkārt tos no augšas skatījis. Redzējums viņam uz laukiem plašs.

  Atbildēt
 4. A
  A
  pirms 4 mēnešiem

  Man no sirds ;z;el Gvido, jo Sproģe ir daudz trakāka par visu slimnīcas mediķu kolektīvu. Tie vismaz ir prognozējami, bet Sproģe nekad nezini kur savu indes zobu ielaidīs

  Atbildēt

Pievienot komentāru