Izsludina koku ciršanas publisko apspriešanu
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Atbilstoši Ministru kabineta «Noteikumiem par koku ciršanu ārpus meža» un Jēkabpils domes saistošajiem noteikumiem «Par koku ciršanu ārpus meža Jēkabpils pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā» tiek izsludināta publiskā apspriešana koku ciršanai Jēkabpils pašvaldībai piederošā zemes vienībā Brīvības iela 289B, Jēkabpilī.
    Tiek izstrādāts būvprojekts «Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles jaunbūve Brīvības ielā 289B, Jēkabpilī», kas paredz multifunkcionālās halles būvniecību, autostāvvietas 101 vieglajai automašīnai un diviem autobusiem. Gar Stadiona ielu būs vietas 30 automašīnām un sešiem autobusiem. Paredzētas 64 velosipēdu novietnes. Halles teritorijā būs viens āra sporta laukums ar gumijotu se­gumu, kur varēs spēlēt vo­lejbolu, strītbolu vai rokasbumbu. Plānota arī teritorijas apzaļumošana. Ar būvprojektu var iepazīties Koku novērtēšanas komisijā, Jau­najā ielā 31C, Jēkabpilī.
    Jēkabpils pašvaldība no 14. līdz 24. septembrim (plkst.17.00) izsludina publisko apspriešanu par koku ciršanu. Aizpildītas publiskās apspriešanas ap­taujas lapas lūdzam iesniegt Vienas pieturas aģentūrā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī.
   Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas jautājums tiks skatīts atkārtoti pašvaldības Koku novērtēšanas komisijā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Paši aptaujā, paši zāģē. Bet kas, un kad stādīs?

  Atbildēt
 2. sise
  sise
  pirms 1 gada

  jāsmejas, te jau aptaujāja par skvēra izzāģēšanu, izrādās ka tās iedzīvotāju domas nevienam nav vajadzīgas - ko patreizējie domes "kungi" izdomāja tā arī izdarīs, tās aptaujas ir tikai farss, par to jau bija avīzē rakstīts - oficiāla pašvaldības amatpersonu atbilde!

 3. fix
  fix
  pirms 1 gada

  vienreiz jau dome uzšpļāva uz sabiedrības viedokli, kāpēc lai cilvēki vēlreiz ietu un izteiktu viedokli ?

  Atbildēt
 4. @?????
  @?????
  pirms 1 gada

  interesanti būtu zināt, kādas būs šīs megahalles uzturēšanas izmaksas, patreiz tas vairāk izklausās pēc tādiem kā "Vasjukiem - 2 " ???????????????????????

  Atbildēt

Pievienot komentāru