Izsludina konkursus uz Mežāres, Vīpes un Variešu skolu direktoru amatiem
Jānis Apīnis

27. jūlijā notika Krust­pils novada domes ārkārtas sēde, kurā deputāti apstiprināja trīs nolikumus – par Mežāres un  Vīpes pamatskolas un Va­riešu sākumskolas  di­rek­toru amatu pretendentu atlasi.
Pirms balsošanas par šo šo jautājumu izteicās vairāki deputāti – Kornēlija Brū­ni­ņa, Vija Stiebriņa, Vladimirs Golubevs u. c. Deputāte  Elī­na Serkova runāja par novada skolu vīziju, bet Aija Ve­tere atgādināja, ka savulaik ir bijis priekšlikums mazās skolas pievienot  lielākām kā filiāles. Uz jautājumiem  atbildēja sēdes vadītāja, domes priekšsēdētāja vietniece Kornēlija Brūniņa.  Finansiste Baiba Voltmane izteica  priekšlikumus par direktoru slodzi, lai nemaldinātu pretendentus, un tika nolemts to noteikt 0,8 slodzes katram amatam. Darba samaksu nosaka atbilstoši  «Peda­gogu darba sa­maksas noteikumiem». Uz konkursa izsludināšanas brīdi mēnešalga par 0,8 slodzēm ir  802 eiro pirms nodokļu no­maksas. 
Pretendenti var pieteikties līdz 17. augustam.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. skola
  skola
  pirms 3 mēnešiem

  Vispār, katastrofa...

  Atbildēt
 2. Skolnieks
  Skolnieks
  pirms 3 mēnešiem

  No raksta diemžēl nav saprotams, kāpēc tie direktori masveidā pamet amatus. Vai neiepatikās novadam, vai paši aizbrauca uz Īriju lielo naudu pelnīt.

  Atbildēt
 3. Zane
  Zane
  pirms 3 mēnešiem

  800 eiro uz papīra jau nu nav direktora alga uz kuru visi rautos. Kaut kā mums LV daudz kur prasa pieredzi, izglītību,kursus un sertifikātus, zināšanas un prasmes augstā līmenī, bet algas smiekligas

 4. skola
  skola
  pirms 3 mēnešiem

  Algas nožēlojamas, kā visur, izglītības, kultūras , medicīnas jomā strādājošajiem. Bet sabiedrība gaida izcilus rezultātus.

 5. sk
  sk
  pirms 3 mēnešiem

  ko Serkova saprot par skolām vispār nezina ko runā.lai audzina savus bērnus

  Atbildēt
 6. Nopietns cilvēks
  Nopietns cilvēks
  pirms 3 mēnešiem

  Kāpēc jūs neesat deputāts? Esat par stulbu? tāpēc tauta vēlēšanās jūs izmeta miskastē? Cienīsim ikvienu TAUTAS ievēlētu deputātu! Ievēlot par deputātu, tauta uzticējās iedziļināties jebkurā jautājumā un izteikt savu viedokli! Tautas vēlētam deputātam ir tiesības izteikt savu viedokli JEBKURĀ jautājumā. Nākamgad būs JAUNAS pašvaldību vēlēšanas, tāpēc ikvienam ir tiesības izvirzīt savu kandidatūru. Ja tauta ievēlēs, tad arī jūs varēsit izpausties jebkurā jautājumā!

 7. Bijušais skolnieks
  Bijušais skolnieks
  pirms 3 mēnešiem

  Nu kas tur ko nesaprast. Skola jau nav kodolpētniecības institūts. Visi esam tajā gājuši un kaut ko saprotam.

Pievienot komentāru