Izsludināta publiskā apspriešana par 139 koku ciršanu
Sagatavoja J. Apīnis

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem un  Jēkabpils  domes attiecīgiem saistošajiem noteikumiem, no  7. līdz 17. decembrim (plkst.17.00) ir izsludināta publiskā apspriešana koku ciršanai pilsētas pašvaldībai piederošā zemes vienībās Aldaunas ielā, jo tiek izstrādāts būvprojekts ”Aldaunas ielas atjaunošana, Jēkabpilī”, kas paredz jaunu ielas seguma izbūvi, nobrauktuvju, trotuāru pārbūvi.
    Apsekojot objektu dabā, konstatēts, ka būvprojekta realizācijas gaitā paredzēta  simt trīsdesmit deviņu koku izzāģēšana Dzirnavu ielas skvērā.  Ar koku sarakstu,  būvprojekta  materiāliem var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv,   kur atrodama arī aptaujas lapa, kā arī  Koku novērtēšanas komisijā, Jaunajā ielā 31C.
   Aizpildītas publiskās apspriešanas aptaujas lapas var iesniegt VPA, Brīvības iela 120, Jēkabpils, LV-5201. Pēc publiskās apspriešanas rezultātu apkopošanas jautājums tiks skatīts atkārtoti Jēkabpils pilsētas pašvaldības Koku novērtēšanas komisijā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. fredio
  fredio
  pirms 2 gadiem

  izskatās, ka kāds no varas aprindām nodarbojas ar malkas sagādes biznesu, nu nevar tak būt, ka pie pilna prāta esot pilsētu par tuksnesi pārvērš ! Vēl vara mūsu pilsētā "zaļo" rokās esot, izskatās ka laikam daltoniķi um krāsas neatšķir - neatpazīst zaļo krāsu, kas savukārt asociējas ar dabu !

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 2 gadiem

  Leonīda laikos arī kokus grieza, pa medijiem nezīmējās.

 3. Huligāns
  Huligāns
  pirms 2 gadiem

  Leonīda laikos Rīgas un Brīvības ielas iztaisīja par tuksnesi. Tagad domē "zaļie" turpina viņa iesākto darbu. A kas nekait - lapas nav jāgrābj, zari nav jaapzāģē, vārnas no augšas uz galvas nēķēza.

 4. Huligāns
  Huligāns
  pirms 2 gadiem

  Kurš ir tas idiots domē, kas komandē koku zāģēšanu. Tev visi mājās nav, vai? Ar ko tās priedītes tur traucē. Nu tajā vietā iztaisiet tos celiņus šaurākus, ja smadzeņu nav kaut ko labāku izgudrot. Kam tur vajadzīgas nez kādas ietves. Tur neviens ar kājām neiet. Aldaunas iela ir biezo rajons. Lieciet tās priedes mierā!!!! Ragainis arī zaļais atradies. Ja viņs ir zaļais tad es zilais.

  Atbildēt
 5. fiksais
  fiksais
  pirms 2 gadiem

  ai liecies mierā, ko tu gribi mo cilvēciņa kurš izaudzis blokmāju rajonā kur ne tikai lāgā pat koku nav, bet pat normāla zāle neaug - nu tad par ko ir jābrīnās ja cilvēkam tāds pasaules redzējums un uztvere. A par zaļajiem uztaisījās jo tā vienkārši ir moderni - redz mēs jau par "dabu" un visu videi draudzīgo un tad jau var līst politikā ! Tur patiesībā skaista vieta , vajadzētu tikai drusku sasprindzināt to pelēko masu un tur varētu izveidot gan transportam, gan cilvēkiem skaistu un patīkamu nostūrīti, bet laikam jau tur varas gaiteņos nav kam "sasprindzināt" to pelēko ........... !!!!!! Tad nu atliel mums (pilsētas plebejiem, respektīvi iedzīvotājiem) vilkt līdz nākošajām vēlēšanām

  Atbildēt
 6. besī āra!
  besī āra!
  pirms 2 gadiem

  piedziedāja duraciņiem ausis, duraciņi ievēlēja. duraciņi ar visu ir apmierinati.

Pievienot komentāru