Izsolīs Dūņenieku klubu
AIJA VALDMANE

Šī gada  26. jūlijā Jēkabpils novada dome lēma  par nekustamā īpašuma – Dūņenieku kluba, kas atrodas Ābeļu pagastā, atsavināšanu.
    Nekustamo  īpašumu veido  zemes gabals 1,70 ha platībā un būves. Tas reģistrēts zemesgrāmatā uz Ābeļu pagasta pašvaldības vārda.
Par šī kluba iespējamo atsavināšanu jau tika spriests kādā no iepriekšējām domes sēdēm. Nese­nējā apvienotajā komitejā diskutēja par to, ka jārīko  mutiska izsole ar augšup­ejošu  soli, un vērtētāja  noteik­to cenu nedaudz pāri 4 200 eiro. Deputāts Kas­pars Štolnieks tikai noteica, ka šī cena izskatās par zemu, bet «pircējs  tomēr ir mūsu cilvēks». Deputāts Reinis  Balodis bija par sākumcenu 4 300 eiro.
    Novada domes īpašuma  pārvaldīšanas un  pakalpojumu sniegšanas nodaļas vadītāja Ingrīda Feldmane noteica, ka šī vieta potenciālajiem pircējiem  ir vilinoša, jo ir pieeja Daugavai, taču pastāv arī applūstošā teritorija. Pluss ir arī tas, ka  garām iet ceļš. Tātad – ir gan plusi, gan mīnusi. Viņa sacīja, ka minētajai summai pieliekot klāt 100 eiro – tas ir mazs solis attiecībā pret sākotnējo summu. Reinis Balodis ieteica zelta vidusceļu – pielikt klāt  200 eiro.
    Domes sēdē tika no­lemts rīkot mutisku  izsoli ar augšupejošu soli  pašvaldībai piederošajam nekustamajam īpašumam «Dūņe­nieku klubs», kā arī noteikt  īpašuma  sākumcenu 4 300 eiro. Tika apstiprināti arī   izsoles noteikumi. 
   Par lēmuma izpildi atbildīgā ir Īpašuma apsaimniekošanas un pakalpojumu sniegšanas nodaļa.
    Izsole notiks šī gada 21. novembrī. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (4)

 1. faktiski
  faktiski
  pirms 9 mēnešiem

  Intereses pēc palasīju rakstus par šo klubu, padomāju, vietējie tā pūlējās to saremontēt, daudz padarīja: plastmasas logus, siltinātās grīdas salika, ar reģipsi sienas izsita, ēkas fasādi nokrāsoja, teica nevienam neatdos, i še tev, novads klubu ir pasvieda zem āmura. Kā tā? Un tikai par 4300 eiro?

  Atbildēt
 2. Jecis
  Jecis
  pirms 9 mēnešiem

  Ja,vietējie pūlejās. malači, bet laikam kaut kas pietrūka, gan jau ka naudas.

  Atbildēt
 3. faktiski
  faktiski
  pirms 9 mēnešiem

  Domāju, ka visdrīzāk pašam pagastam uz to klubu nebija itin nekādas intereses. Naudu vienmēr var atrast. Mazāk trallināt vajag.

 4. he he
  he he
  pirms 9 mēnešiem

  Tā tas ir, par ko pašvaldībām nav intereses, tas viss iet postā. Kā piemēru varam minēt ceļus. Galvenais lai tiem, kuri sēž tronī un padotajiem, ieripo kontā alga neatkarīgi no tā, vai tu sēdi vai guli. Lauki ir nodzīvojušies līdz kliņķim, cilvēki izbrauc. Ļoti jauki!

  Atbildēt

Pievienot komentāru