Izstāde, kas informē par cilvēktirdzniecības problēmu
ILZE BIČEVSKA

Jēkabpils Galvenās bibliotēkas (JGB) lasītavā 3. februārī notika biedrības «Patvērums «Drošā māja»» ceļojošās kanvu izstādes «Kāpnes augšup» atvēršana.
    Par izstādes ideju un tajā redzamo darbu mērķi klātesošajiem stāstīja biedrības juriste Gita Miruškina un projekta radošā režisore Aiga Dzendoleto. Klausītāju vidū – Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi, Jēkabpils Sociālā dienesta un Izglītības iniciatīvu centra pārstāvji. 
    – Izstādes pamattēma – cilvēku tirdzniecība. Divpa­dsmit kanvās ietverti no tās cietušo stāstu fragmentiņi. Izstādes veidotāju vēlme – likt katram skatītājam kaut mazliet aizdomāties par šīs mūsdienu verdzības aspektiem. Jā, katram šķiet, ka šādi notikumi mūs neskar, jo tas taču notiek tālu no mums pašiem vai mūsu tuviniekiem. Uzskatām, ka cilvēku tirdzniecībai vairāk pakļautas tieši jaunas sievietes. Diemžēl tā nav: tai tiek pakļauti arī vīrieši, jaunekļi, kā arī gados vecākas sievietes, – stāsta biedrības pārstāve Aiga Dzendoleto. 
 
Pilns teksts – 11. februāra "Brīvajā Daugavā". 
Ja vēlaties abonēt šī (vai jebkura cita BD numura, sākot no 2010. gada) numura elektronisko (pdf) versiju, rakstiet uz e-pastu: sarmite@bdaugava.lv
Piemēram: Vēlos saņemt "Brīvās Daugavas" 11. februāra numuru savā e-pastā: manspasts@inkaste.lv (jūsu e-pasta adrese).
Viena numura cena – 0,44 eiro, mēneša maksa – 3,80 eiro  (t. sk. PVN 21%) (būs jāveic pārskaitījums internetbankā). 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru