Izsūknēs mazutu un atsāks viesnīcas būvdarbus
INESE ZONE

Kā informē Jēkabpils pašvaldības Pilsētvides de­partamenta direktors Raits Sirmovičs, tiks atsākti darbi pie pašvaldības celtās viesnīcas Brīvības un Akmeņu ielas stūrī. Darbi tika pārtraukti, jo objektā atklājās videi bīstams piesārņojums – mazuts. 
   – Iepriekšējā periodā viss mazuts netika izsmelts, tagad to atsāks darīt līdz ar viesnīcas būvdarbu atsākšanu. Par teritorijas labiekārtošanu līgums ir noslēgts ar SIA «Jēkabpils pakalpojumi», un viņi savukārt ir pasūtījuši mazuta  izsūknēšanu SIA «Eko osta». Tur vēl ir atlicis viens metāla rezervuārs ar mazutu, kas jāizsūknē, – stāsta R. Sirmovičs. Viņš informē, ka plānots nojaukt veco ēku, kas ir blakus viesnīcai, un tur ierīkos autostāvvietu. 
    Kā zināms, viesnīcas celt­niecība ietilps vienā projektā ar Pasta ielas, tai piegulošo ielu un Ausekļa ielas rekonstrukciju. Pēc nodošanas ekspluatācijā pašvaldība viesnīcu konkursa kārtībā apsaimniekošanai iznomās uzņēmējam.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 2 gadiem

  Es jau domaj, ka viss tur ir kārtiba. Taisas gan ta ka žīc uz tirg.

  Atbildēt
 2. pēdējais idiots
  pēdējais idiots
  pirms 2 gadiem

  Tās vecās būdas Pasta ielā arī vajadzēja nolīdzināt ar buldozeru, kam tie žurku midzeņi vairs der.

  Atbildēt
 3. y
  y
  pirms 2 gadiem

  pus pilsētas vienos žurku midzeņos

 4. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 2 gadiem

  Cilvēki un citi Jēkabpils viesi ir ieinteresēti plašākā informācijā par jauno viesnīcu - cik vietīgie numuri tur būs un cik; vai numuros būs arī vannas vai tikai duškabīnes; vai televizori arī būs; kādus papildpakalpojumus sniegs viesnīcas personāls un pārējās meitenes?

  Atbildēt
 5. lamzaks
  lamzaks
  pirms 2 gadiem

  Tava neķītrā ziņkāre rēgojas kā īlens no maisa.

 6. zinātājs
  zinātājs
  pirms 2 gadiem

  Avīzes darbinieki to izzināt nevar, jo pēc remontu pabeigšanas, viesnīcas telpas iznomās. Teorētiski neviens nezina, kas tās nomās. Praktiski, es jau nezinu, bet ļaudis melš, ka domē sen zināms, ka viesnīcā darbošoties vai nu Kraps vai Dišlers. Viņi arī sniegs papildus pakalpojumus dažādās dzīves jomās.

Pievienot komentāru