Izveido Jēkabpils novada kultūras pārvaldi
AIJA VALDMANE

Pamatojoties uz aizvadītā gada  29. novembra novada domes lēmumu «Par izmaiņām Jēkabpils novada kultūras iestāžu darbībā», ar šī gada 1. martu plānots izveidot jaunu  novada pašvaldības iestādi – Jēkabpils novada kultūras pārvaldi. Reorganizācijas process  jāpabeidz  līdz  28. februārim. 
    Turklāt pašvaldībā aizvadītā gada decembrī sa­ņemts Rubeņu pamatskolas direktores Ināras Kantānes iesniegums ar lūgumu izskatīt jautājumu par izmaiņām pamatskolas amata vienību sarakstā sakarā ar bērnu skaita un telpu platības palielinājumu pirmsskolas izglītības iestādē «Zelta sietiņš». 
Jēkabpils novada domes sēdē tika nolemts, sākot ar šī gada 1. martu, likvidēt šādas amata vienības: galvenais speciālists kultūras un interešu izglītības jautājumos; Rubenes kultūras na­ma vadītājs-koordinators; Ābeļu, Leimaņu tautas na­ma, Dunavas, Kalna, Zasas kultūras namu vadītāji, tāpat arī kultūras pasākumu organizētājs Dignājas pa­gasta pārvaldē.
   Atbilstoši Finanšu un ekonomikas nodaļas sagatavotajiem aprēķiniem, sākot ar 1. martu, Jēkabpils novada kultūras pārvaldē tiek izveidotas šādas amata vienības: kultūras pārvaldes vadītājs ar vienu slodzi un mēnešalgas maksimālo ap­mēru par pilnu slodzi – 927 eiro; pārvaldes vadītāja vietnieks metodiskajā darbā ar vienu slodzi un maksimālo mēnešalgas apmēru – 927 eiro; kultūras pasākumu organizators ar trim slodzēm (trīs cilvēki) un mēneš­algas maksimālo apmēru –697 eiro.
     Ar 1. janvāri Rubeņu pamatskolā strādās aukle ar 0,25 slodzēm un maksimālo mēnešalgas apmēru 430 eiro. 
    

iesaki šo rakstu:

Komentāri (5)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Nu tagad varēs kultūroties līdz vemšanai un pāri.

  Atbildēt
 2. Nu jā
  Nu jā
  pirms 1 gada

  Kāda tam jēga, ja visticamāk vnk pagastu KN vadītāji pārcelti pārsauktos amatos.

  Atbildēt
 3. bļin!
  bļin!
  pirms 1 gada

  shēmo uz velna paraušanu. nez cik eiriku ietaupīs ar šito rokādi vai tieši otrādi, izmetīs

 4. Nu jā
  Nu jā
  pirms 1 gada

  Galvenais radīt aktīvas darbošanās šķietamību faktiski neko neuzlabojot. Jau cik reižu tā ir bijis, t.sk. arī valdības līmenī. Bet ierēdņu pulks tik aug...

 5. bezpreģels!
  bezpreģels!
  pirms 1 gada

  Tur nav ko daudz domāt! Novadu reforma ir jāveic nekavējoties! Koeficentotāji un slodžotāji. Ar svešu naudu mētāties, tur prāta liela nevajag.

  Atbildēt

Pievienot komentāru