Jānis Hauka atstāj SIA «Jēkabpils pakalpojumi» vadītāja amatu
INESE ZONE

Jēkabpils dome izsludinājusi konkursu uz valdes priekšsēdētāja amatu SIA «Jēkabpils pakalpojumi».  
     Atbilstoši konkursa prasībām, kandidātam  jābūt akadēmiskajai augstākajai izglītībai vai otrā līmeņa profesionālajai augstākajai izglītībai ekonomikā vai uzņēmējdarbībā, vai inženierzinātnēs. Nepieciešama vismaz viena gada pieredze vadošā amatā, vēlams, valsts, pašvaldību vai privātas kapitālsabiedrības vai tās struktūrvienības vadībā vai iestādes stratēģiskajā, vai operatīvajā vadībā.  Pretendentam jāiesniedz redzējums  par SIA «Jēkabpils pakalpojumi» attīstību. 
 Informācijā par atlīdzību minēts, ka iespējamā darba algas samaksas amplitūda ir no 2 500 līdz 2 711 eiro. Pieteikumi jāiesniedz līdz 30. maijam. 
    Līdzšinējais «Jēkabpils pakalpojumu» valdes priekšsēdētājs Jānis Hauka  BD sacīja, jau šī gada sākumā saņēmis darba piedāvājumu Rīgas ceļu būves uzņēmumā, kas bijis finansiāli izdevīgāks, nekā līdzšinējais amats, un vēlējies to pieņemt. Tas bijis iemesls domai par darba maiņu.
     -«Jēkabpils pakalpojumos» ir pavadīti septiņi gadi. Augu es, un auga arī uzņēmums, bet šobrīd jutu, ka jāiet tālāk. Kad par savu nodomu informēju pašvaldību, mani uzrunāja SIA «Ošukalns» valdes priekšsēdētājs Aigars Nitišs un piedāvāja darbu uzņēmumā par ceļu būves nozares vadītāju, un es pieņēmu šo piedāvājumu.
    J. Hauka stāsta, ka tagad viņa izvēli saista ar notikumiem domē, bet tam neesot nekādas saistības ar politiku, jo lēmums par aiziešanu no amata  esot pieņemts vēl pirms domes deputātu iesnieguma par neuzticības izteikšanu Raivim Ragainim.
   Darba attiecības ar Jēkabpils pašvaldību J. Hauka pārtrauca 29. aprīlī un 7. maijā darbu sāks SIA «Ošukalns».
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. nepraktiskums
    nepraktiskums
    pirms 1 gada

    Haukas laikos ielas ziemā bija slidenas, nesavlaicīgi izšķūrētas, nereti sniegs tikai sasālīts. Zaļo biomasu pa šiem gadiem varēja vest uz ierīkotu laukumu, lai pilsētas puķu dobēm pa lēto būtu savs komposts.

    Atbildēt

Pievienot komentāru