Jaunā gada atnākšanu kopīgi svinam jau 20. reizi
INESE ZONE

Arī šogad jēkabpilieši un pilsētas viesi, kā ie­rasts, Vecpilsētas laukumā pēc pusnakts pulcējās, lai kopīgi priecātos par Jaunā – 2020. – gada sa­gaidīšanu. Šogad  tradīcijai ir apaļa jubileja, jo svinības Vecpilsētas laukumā notika jau 20. reizi. Pirmo reizi pilsētnieki uz kopīgu svinēšanu tika aicināti 2000. gadā, atzīmējot jaunās tūkstošgades iestāšanos. 
      Tradicionāla šajā pasākumā ir domes priekšsēdētāja uzruna. Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps iepriekš bija informējis, ka Jaungadā ir solījis būt kopā ar ģimeni, tāpēc viņa uzruna būšot dzirdama audioierakstā.  A. Kraps skaidroja, ka jau 2019. gada sākumā gadumijai bijis ieplānots pasākums kopā ar ģimeni, un viņš dēlam solījis sagaidīt Jauno gadu kopā ar viņu kādā īpašā vietā. Tas nebūšot tāls ceļojums, bet ierasties Vecpilsētas laukumā nevarēšot. Pasākums ar ģimeni bijis ieplānots, vēl pirms viņš kļuvis par  domes priekšsēdētāju. Tomēr A. Kraps atrada iespēju ierasties un uzrunāt pilsētniekus  klātienē. Viņš jau vairākkārt ir uzsvēris, ka savas darbības laikā īstenos jaunas ieceres, kā arī daudzas ierastas lietas notiks citādi. Savu solījumu viņš turēja arī attiecībā uz Jaungada uzrunu, jēkabpiliešus sveicot kopā ar kundzi, ko līdz šim nebija darījusi neviena no domes amatpersonām. Arī uzrunā līdz ar atsaucēm uz paveikto un nākotnes iecerēm dominēja ģimenisku vērtību pieminēšana.   
     Vecpilsētas laukumā  jēkabpiliešus un pilsētas viesus izklaidēja improvizators Oskars Otomers kopā ar Vitu Artjomenko. Viņi atgādināja par būtiskākajiem 2019. gada notikumiem Jēkabpilī un iezīmēja notikumus, kas mūs sagaida 2020. gadā. Domes priekšsēdētāja uzrunai sekoja krāšņs un Jēkabpilij neierasti ilgs svētku salūts. Pēc tam uz kopīgu deju soli mudināja dī­džejs Vitālijs Smuļko. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Pirotehniķis
    Pirotehniķis
    pirms 1 gada

    Krie'i šalūtu šauj 23.00, latvieši - 24.00, bet jēkabpils dome - 1.00. Kaut kā varētu šos laikus apvienot, citādi trīs reizes jāmostās.

    Atbildēt

Pievienot komentāru