Jaunā monokulārā termokamera noteikti paplašinās jūsu redzesloku un palīdzēs labi pavadīt laiku brīvā dabā
Apmaksāts raksts

Mūsdienu pasaulē dzīve rit tik strauji, ka dažkārt šķiet, ka atpūtai vispār neatliks laiks. Cilvēki arvien biežāk cieš no stresa un emocionālās izdegšanas negatīvajām sekām, tāpēc ir pienācis laiks izrauties no pilsētas burzmas un atklāt priekš sevis kādu jaunu hobiju. Par laimi, mēs dzīvojam digitālo tehnoloģiju laikmetā, kas ne tikai atvieglo mūsu ikdienas paradumus, bet arī paver iespējas jauniem hobijiem un plašākiem apvāršņiem.
     Monokulārai termokamerai InfiRay E3W ir plašs pielietojums ne tikai medībās. To var izmantot gan amatieru, gan profesionālos nolūkos, piemēram, speleoloģiskajiem pētījumiem, meža dzīvnieku un putnu novērošanai naktī, patrulēšanai, privātīpašuma uzraudzībai un daudz kam citam. Iegādājoties šo ierīci, jums paveras neierobežotas tās izmantošanas jomas un jaunu vaļasprieku iespējas.
      Monokulārā termokamera InfiRay E3W  ir atjaunināta iepriekšējā modeļa InfiRay E3W modifikācija, un tas ir Infiray Technologies kompānijas augsto tehnoloģiju produkts. Tā vienkāršā lietošana, kompaktie izmēri un foto un video iespējas padara to par ideālu kompanjonu ceļojumiem ārpus pilsētas vai lietošanai savas mājas pagalmā. Termokamera spēj noteikt dzīvnieka lieluma termokontrasta objektu no 650 metru attāluma, bet automašīnu - no 1762 metru attāluma.
     Šī modeļa neticamā termiskā veiktspēja ir tieši saistīta ar objektīvu izgatavošanā izmantoto materiālu. InfiRay E3W termokameras objektīvam izmanto augsti attīrītu germāniju, kas sniedz īpaši precīzu siltumvadītspēju un attēla detalizāciju. 19 mm objektīvs ar 384x288 pikseļu izšķirtspēju un 17 µ blīvumu nodrošina kristāldzidru attēlu visā darbības diapazonā. Modelim ir arī iebūvēts diodes lukturītis papildu ērtībai. Šī termokamera ir viena no labākajām novērošanas sistēmas ierīcēm, jo tai ir iespaidīgi liels redzamības diapazons. Termokameras 19,5x14,7 grādu leņķis ļauj aptvert 34,4x25,8 m redzes lauku no 100 m attāluma. Digitālā tālummaiņa līdz pat 4x ļauj pietuvināt un detalizēti izpētīt novēroto objektu.
     Apakšpusē atrodas statīva stiprinājuma platforma, bet uz augšējās korpusa puses ir secīgi izvietotas četras pogas ieslēgšanai un miega režīmam, krāsu maiņai, digitālajai tālummaiņai un fotoattēlu un video fiksācijai. Termokamera ir aprīkota arī ar analogo foto un video ierakstīšanas ierīču savienotāju, kas atvieglo pašas ierīces lietošanu.
     Izturīgais plastmasas korpuss ir putekļu un ūdensnecaurlaidīgs un spēj izturēt visus laikapstākļus no -30 līdz +50 grādiem. Tā kā akumulatora darbības laiks ir 7 stundas un svars ir tikai 320 grami, to ir viegli paņemt līdzi, lai kurp jūs dotos.
    Salīdzinājumā ar savu priekšgājēju, InfiRay E3W termokamera iekļauj sevī lielāko daļu no tām pašām iespējām, taču ir arī papildu funkcijas, kas padara to par neapstrīdamu līderi. Termokamera ir aprīkota ar WiFI moduli, kas ļauj veikt attālinātu uzraudzību no viedtālruņa vai planšetdatora. Stadiometriskais tālmērītājs nosaka attālumu līdz objektam no trīs augstuma rādītājiem, un iebūvētais foto un video ierakstītājs ar 16 GB atmiņu ļauj uzņemt vēlamos veiksmīgu novērojumu kadrus. Karstā punkta funkcija ļauj viegli atrast termālos mērķus sarežģītos apstākļos un ātri novirzīt jūs pie pareizās izvēles.
    Savā cenu segmentā šī termokamera ir kļuvusi par vienu no labākajiem piedāvājumiem tirgū, un klienti par to ir snieguši vairākas atzinīgas atsauksmes. Iespējams, tieši termokameras iegāde palīdzēs jums atrast jaunas emocijas un vēl neredzētu saskarsmi ar dabu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru