Jaunajā ražošanas ēkā Jēkabpilī ražos betonu un bruģi
Elīna Freimane

Uzņēmums «Jēkabpils PMK» veiksmīgi noslēdzis darbus pie jaunās betona ceha ražošanas ēkas būvniecības, tādējādi tuvāko mēnešu laikā spēs piedāvāt 13 jaunas produkcijas grupas – dažādus betona izstrādājumus un bruģi, kā arī radīs jaunas darbavietas jēkabpiliešiem.
    Šobrīd uzņēmums jau nodarbina pirmos četrus darbiniekus, plānojot nākotnē šo skaitu palielināt līdz 233. Projekta rezultātā tika izbūvētas ražošanas telpas 1083,3 m2 platībā, un tās ir aprīkotas ar jaunām ražošanas iekārtām.
    Tuvākajā nākotnē tiks nodrošināta ES standartiem atbilstoša paplašināta betona izstrādājumu klāsta ražošana Zemgalē, tādējādi sekmējot gan mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, gan arī nodarbinātību reģionā. 
    «Mēs vēlamies klientiem piedāvāt plašu betona iz­strādājumu sortimenta klāstu un inovatīvus produktus par konkurētspējīgām ce-nām,» uzņēmuma misiju skaidro «Jēkabpils PMK» valdes loceklis Arnis Putniņš. Komentējot projekta ieviešanas gaitu, A. Putniņš īpaši uzsver apmierinātību ar komandas un apakšuzņēmēju darbu, projekta prasības izpildot augstākajā kvalitātē.
     Projekts realizēts ar Ei­ropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu specifiskā atbalsta mērķa «Sekmēt MVK izveidi un attīstību, īpaši apstrādes rūpniecībā un RIS3 prioritārajās nozarēs» pasākumā «Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai».
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Ja tā manta būs lētāka, tad visi nobruģēsim brauktuves un celiņus pie mājām. :) Bet šaubos gan, vai būs lētāk. Pilns Depo ar lētu bruģi.

  Atbildēt
 2. ješka
  ješka
  pirms 11 mēnešiem

  Ieteiktu salīdzināt. Es to izdarīju un pie viņiem krietni lētāk. Un viņiem tagad jauna iekārta bruģis vienāds labi ieklājās meistari teica ka salīdzināt nevar ar iepriekšējo. Es esmu apmierināts. Depo pārpircējs un lētāk par ražotāju gan nesanāks

Pievienot komentāru