Jaunās tualetes aprīkojums jau sarūsējis
INESE ZONE

Jēkabpils domes deputāts Kaspars Ģirģens sociālajos tīklos informē sabiedrību, ka jaunās Kena parka tualetes nerūsējošā metāla aprīkojums jau sāk rūsēt. Pirms tam bija informācija, ka viens no būves visai prāvo izmaksu iemesliem ir arī dārgais aprīkojums, kas toties būs ļoti izturīgs. 
   Tā kā objekta garantijas laiks nav beidzies,  podi būtu jānomaina būvniekam –  SIA «Ošukalns celtniecība». Tāpat aktuāls ir jautājums, vai uzņēmumam ir jāmaksā līgumsods par tualetes nenodošanu ekspluatācijā līgumā noteiktajā laikā? Uzņēmums pastāv uz to, ka viss ir izdarīts laikus, jo bijuši divi termiņi: celtniecībai un labiekārtošanai, un vai tad objekts, kas nav labiekārtots, var tikt uzskatāms par pieņemamu ekspluatācijā? 
   Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis  informē, ka  objekts ir apsekots 4. septembrī un uzrakstīts defektu akts, un  atbilstoši līgumam būvniekam trūkumi ir jānovērš 15 dienu laikā no pretenzijas saņemšanas. Viņš arī informēja, ka, uzklausot iedzīvotāju lūgumu, gan sieviešu, gan vīriešu tualetē ir uzstādīts spogulis. 
   Runājot par soda sankcijām par objekta savlaicīgu nenodošanu ekspluatācijā, G. Gogulis sacīja, ka  pašvaldības juristi situāciju esot izvērtējuši un esot sarunāta tikšanās ar «Ošukalna celtniecības» pārstāvjiem.  
    -Situācija ir tāda, ka domes juristi ar saviem argumentiem pamato, ka līgumsods ir jāmaksā, bet uzņēmuma pārstāvji var izvirzīt savus argumentus, kāpēc tas nav jāmaksā. Noilgums tādām lietām ir 10 gadi, tā ka nav steidzami tūlīt atrast risinājumu. Ja nevienosies, to var meklēt tiesā, – sacīja G. Gogulis.    

Saistītais raksts:

Vai Jēkabpilī uzcelta dārgākā tualete pasaulē?

  

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (13)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 9 mēnešiem

  Vai tad zelta podi rūsēt sākuši? :D Vēl jau būs fokusi ziemā, kur cilvēki uz slīpā, slidenā bruģa kājas un rokas lauzīs.

  Atbildēt
 2. Mn
  Mn
  pirms 9 mēnešiem

  Ta ari nevaru saprast, vai objekts nodots ekspluatacija. Labiekartosanas darbi javeic pavasari. Vai visu laiku bija tehnologisks izmeginajums.

  Atbildēt
 3. Jefs
  Jefs
  pirms 9 mēnešiem

  Iznāk,ka jēkabpiliešiem ir spēcīgs urīns,kas nav ņemts vērā uzstādot podus. :)DDD Defekti jānovērš, kas te daudz ko prātot un jānovērš par būvnieku naudu.

  Atbildēt
 4. Madara
  Madara
  pirms 9 mēnešiem

  Gan jau izgatavoti no dabai draudzīga materiāla, tāpēc jau tagad sāk sadalīties :D

  Atbildēt
 5. pastalnieks
  pastalnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Uz Eiropas bāņiem un nacionalkām parkingos neredzēju nevienu sarūsējošu podu. Cik tur tautas pāriet un cik te, Kenaparkā. Gan jau uzgrūda pašus lētāko podus, kādus vien varēja atrast. Vispār ir viens trakums ar šitiem objektiem. Viss ir tā sadārdzināts un bez kvalitātes, ka te ir jāsāk celt šums par katru objektu. Kas te ir galu galā? Domā, ka dome, tad var svaidīties ar naudu? Ošukalna celtniecība vispār nav pielaižama pie darbiem. Viņu sniegtie pakalpojumi ir bezkaunīgi dārgi un nekvalitatīvi.

 6. >>to pastalnieks
  >>to pastalnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Tad Tu tur pa kakātuvēm-čurātavām vien dzīvojies vai arī tur esi apkopējs?

 7. pastalnieks
  pastalnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Pa reizei esmu tūrists. Krustpils pusē visi irst iet uz Daugavu. Ha ha ha

 8. >>to pastalnieks
  >>to pastalnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Tad dari tā kā esi iesācis to darīt Daugavā un nečivini par Kena ķemertiņu.

 9. pastalnieks
  pastalnieks
  pirms 9 mēnešiem

  Nu ja tu man pakaļu noslaucīsi, tad es aiziešu līdz daugavmalai ar, nav problēmu.

 10. Xxl
  Xxl
  pirms 9 mēnešiem

  Un.te jau arī Goguļa personīgā atbildība. Tas gg krusts jēkabpiliešiem paliek par smagu Atlaidiet beidzot šo nekompetento izpilddirektoru. Viena vienīga tukša muldēšana, demogoģija

  Atbildēt
 11. skats no malas
  skats no malas
  pirms 9 mēnešiem

  Mieru, zēni, mieru, kārtojaties kur nu kurš vēlās, bet Kena būve tur stāvēs kā klints. Punkts.

  Atbildēt
 12. faktiski
  faktiski
  pirms 9 mēnešiem

  Podi jau rūsē, kāda klints?

 13. nesaproti?
  nesaproti?
  pirms 9 mēnešiem

  Kā kāda klints? Kena klints.

Pievienot komentāru