Jaunie volejbolisti izcīna LVF kausu

Nedēļas nogalē Jēkabpils 2. vidusskolā norisinājās Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņas U17 grupas zēniem finālsacensības. Pusfinālā sestdien Jēkabpils un Aizkraukles Sporta skolas apvienotā  komanda ar 3:0 uzvarēja Talsus. Jāpiebilst, ka kurzemnieku komandā spēlēja arī "Jēkabpils junioru"  volejbolists Gustavs Freimanis. Finālā mūsējie  ar 3:1 bija pārāki par Rīgas Volejbola skolas komandu un izcīnīja kausu.  Uzvarētājkomandas sastāvā bija Kristers Sils, Dāniels Dunaiskis, Edgars Kalnozols, Kristaps Cvilikovskis, Raivis Pālēns, Raivis Vasiļivs, Rūdolfs Griķis, Toms Prokopenko un Jurģis Prokofjevs.  Komandas treneri – Raivis Obrumans un Ivars Māliņš. Trešajā vietā ierindojās Daugavpils BJSS. Medaļas, diplomus un kausu komandām pasniedza Latvijas izlases volejbolists Edvīns Skrūders.

Autora foto

Komentāri (2)

1. Aigars
    Aigars
    pirms 2 nedēļām

Kurš ir atbildīgs par informācijas ievietošanu Jēkabpils sporta centra mājaslapā? Tur vēl šodien novembra kalendārs! Tikai tāpēc palaidu garām!

Atbildēt
  2. Fans
    Fans

Šito turnīru uzņēma un organizeja Sporta skola. SC kalendārā parasti SS pasakumi nav ietverti. Speletaju vecaki zinaja