Jēkabpilī 1.-4. klasēs atsāk mācības klātienē
Jēkabpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

6. aprīļa Jēkabpils domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu atsākt no 7. aprīļa mācību procesu klātienē 1.-4. klasēm Jēkabpils 2. un 3. vidusskolā.
     Ja nākamajā nedēļā Jēkabpils pēc Slimību profilakses un kontroles centra datiem joprojām būs drošo pašvaldību sarakstā, tad no 12. aprīļa mācību procesu klātienē turpinās 1-4. klasēs un atsāks 12. klasē Jēkabpils 2. un 3. vidusskolā, kā arī 12. klasē Jēkabpils Valsts ģimnāzijā. Mācības tiks atsāktas, ievērojot normatīvajos aktos noteiktos ierobežojumus attiecībā uz mācību procesa organizēšanu. 
    Pieņemtajā lēmumā noteikts, ka gadījumā, ja Jēkabpils pašvaldība no Slimību profilakses un kontroles centra saraksta “Administratīvās teritorijas, kurās epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.-4. klasēm” tiek izslēgta, mācību process 1.–4. klasēs Jēkabpils 2. vidusskolā un 3. vidusskolā tiek turpināts attālināti. Tāpat noteikts, ka izglītības iestāžu vadītājiem jānodrošina normatīvajos aktos noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un jānodrošina izglītības iestādēs klātienē nodarbināto iknedēļas testēšana. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru