Jēkabpilī aplaupīts veikals un no diviem veikaliem nozagti kases aparāti. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus
Sagatavoja J. Apīnis

 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī ir uzsākti trīs kriminālprocesi, no kuriem viens par laupīšanu no veikala un divi par kases aparātu zādzību no veikaliem Jēkabpilī.
    Šī gada 29. janvārī ap pulksten 15.00  Pils rajonā kad veikalā nebija neviena apmeklētāja, ienāca vīrietis ar aizsegtu seju. Piedraudot pārdevējai ar nazim līdzīgu priekšmetu, lika atdot naudu. Nolaupot vairāk nekā 50 eiro, vīrietis metās bēgt.  Laupītājs runāja latviešu valodā, bija kalsnas miesas būves, ģērbies haki krāsas jakā, džinsu biksēs un melnos sporta apavos. 
   Savukārt 16. janvārī ap pulksten 19.00 Viestura ielā veikalā ieskrēja vīrietis un nozaga  kases aparātu, bet 12. janvārī ap pulksten 20.00 Dārza ielā veikalā ienāca vīrietis nogaidīja, kad iziet pircēji, paķēra kases aparātu un aizbēga. Katrā kases aparātā bija nauda ap 100 eiro.
    Īsi pēc nozieguma izdarīšanas abi kases aparāti  tika atrasti bez naudas. Šobrīd policijas pārbauda, vai šie gadījumi nav savstarpēji saistīti.
Policija vērš uzmanību, ka tirdzniecības vietās, kur tiek glabātas  materiālas vērtības un finanšu līdzekļi,  ļoti svarīgi, ja ir uzstādīta kvalitatīva video novērošanas sistēma, kā arī tirdzniecības vietas ir aprīkotas  ar signalizāciju, kas nepieciešamības gadījumā policijai dod iespēju operatīvi atklāt noziedzīgus nodarījumus un  aizturēt aizdomās turētās personas.
    Policija uzsāktajos kriminālprocesos veic aktīvu izmeklēšanu un lūdz atsaukties minēto notikumu aculieciniekus, zvanot pa tālruni 110.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Baigi švaks loms sanāca, bet problēmu, ja noķers, būs pilna pakaļa.

  Atbildēt
 2. Jēkabpils gorodovojs (ne Surklulis)
  Jēkabpils gorodovojs (ne Surklulis)
  pirms 1 gada

  kaut kādi narkomāni vai galīgi deģenerāti. Policisti, jums noķert tādus vajadzētu būt nieka lieta. Parādiet savas intelekta spējas!!! Kases aparātus diva sreizes zaga 12. un 16. janvārī. Kur bija ziņots par to, kur tika brīdināti tirgotāji. Kāpēc par to ziņo tikai pēc 3 reizes. Nevarat trīs nedēļas noķert narkašu. Kauns!

  Atbildēt

Pievienot komentāru