Jēkabpili atkal ieskandinās
Vita Artjomenko, Krustpils kultūras nama pasākumu organizatore

11. augustā plkst. 17.00, atklājot Kena parka atjaunoto estrādi, Jēkabpili atkal ieskandinās “Lustes”, šogad – tieši pirms Vislatvijas zaļumballes.
 
Šogad pie mums viesosies ciemiņi no Lietuvas – kapelas “Lakštingele” un “Lendrūnas” –, un viesi no Igaunijas – ansamblis “Kõhukesed”. Latviju šais “Lustēs” pārstāvēs kapela “Spēlmaņi” no Nīgrandes pagasta Kalnu kultūras nama, Andrupenes pagasta lauku kapela un neatņemama šī festivāla sastāvdaļa – mūsu pašu “Kreicburgas Ziķeri”.
 
Šogad “Lustes Jēkabpilī” notiks jau 11. gadu un būs nedaudz savādākas – tās notiks nupat atjaunotajā estrādē, Jēkabpils Kena parkā, bet idejiski viss paliks pa vecam – būs tautiski, būs skanīgi, būs lustīgi!
 
Festivāls “Lustes Jēkabpilī” ir kļuvis par nozīmīgu un muzikāli augstvērtīgu notikumu ne tikai Jēkabpils un Latvijas, bet arī tuvējo kaimiņvalstu tautas mūzikas dzīvē. Visos ansambļos darbojas talantīgi, profesionāli un aizrautīgi mūziķi, kas ar vislielāko prieku aicina, nesēdēt mājās, bet apmeklēt pasākumu – sākumā izlustēt, pēc tam izdancoties zaļumballē.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Metrologs Bunkšs teica, ka 11.augustā būšot lietusgāzes. Tomēr, cik atceros no citiem gadiem, tas nekad nav traucējis jēkabpiliešiem lustēties.

  Atbildēt
 2. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Patreiz līst kā no spaiņa. Labi, ka zibens nav pārāk liels.

Pievienot komentāru