Jēkabpilī darbu sāk jauna palīdzības organizācija
Biedrība «Palīdzēsim viens otram»

Biedrība «Palīdzēsim viens otram» ir sabiedriskā labuma organizācija, kas no nelielas «Facebook» grupas, kuras dalībniekus saistīja vēlme palīdzēt dažādās grūtībās nonākušiem cilvēkiem, dažu gadu laikā ir izaugusi par nozīmīgu labdarības organizāciju ar nodaļām Latvijas reģionos, kurās biedrības koordinatori organizē palīdzības sniegšanu. Mēs palīdzam dažādās grūtībās nonākušiem cilvēkiem – gan ar pārtiku, apģērbu, sadzīves priekšmetiem un mēbelēm, kas mūsu biedrībā nonāk ar ziedotāju palīdzību, gan ar padomiem un konsultācijām.
 
Galvenie mūsu sniegtās palīdzības veidi:
 • palīdzība grūtībās nonākušajiem cilvēkiem (palīdzība ar pārtiku, apģērbu, mēbelēm un sadzīves priekšmetiem, malku u.tml.);
 • palīdzība nelaimē nonākušajiem cilvēkiem (palīdzība cilvēkiem, kas negaidīti palikuši bez dzīves­vietas, iztikas līdzekļiem, nezina, kur vērsties un saņemt palīdzību);
 • palīdzība smagu slimību gadījumā (palīdzība cilvēkiem, kam nepieciešama finansiālā palīdzība operāciju veikšanai, aprūpes nodrošināšanai neārstējamu veselības problēmu gadījumā u.tml.);
 • dažāda veida konsultācijas (par pieejamo sociālo palīdzību, juridiska rakstura konsultācijas par uzturlīdzekļiem, konsultācijas par paternitātes/maternitātes noteikšanu bērniem, lai nodrošinātu uzturlīdzekļu saņemšanu) cilvēkiem, kuriem objektīvu iemeslu dēļ nav līdzekļu šāda veida konsultāciju apmaksai.
   Lūgums rakstīt uz e-pastu: pvo.jekabpils@gmail.com.
     Arī jūs varat mums palīdzēt vairot labo dažādos veidos, sniedzot dažāda veida atbalstu – ziedojot praktiskas lietas, savu laiku un zināšanas, kā arī naudu. Ja vēlaties ziedot apģērbu, pārtiku, sadzīves priekšmetus vai mēbeles, būsim priecīgi ar jums sazināties un vienoties par tālāko darbību, lai šīs lietas nonāktu tajās ģimenēs, kur tās ir tik ļoti nepieciešamas.
     Liels paldies jāizsaka Jēkabpils pašvaldībai par operatīvu telpu piešķiršanu biedrības noliktavas vajadzībām  (Brīvības iela 258a). Arī Jēkabpilī ir iespēja ziedot lietas, kuras nonāks ģimenēs, kurās tās būs nepieciešams. Jēkabpils pilsētas un novadu koordinatores ir Ilze Briška un Jolanta Arma­noviča.
Naudas ziedojumiem (mēs nepieņemam skaidras naudas ziedojumus) aicinām izmantot  kontu – LV06HABA0551043090995, AS «Swedbank» (biedrība «Palīdzēsim viens otram» vai PayPalpalidzesim.viens.otram@gmail.com
    Biedrībā koordinatori darbojas brīvprātīgi, bez atalgojuma un no pamatdarba brīvajā laikā. Visi ziedojumi tiek novirzīti atbilstoši mērķim.
    Labais vairo labo!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Bez šīs organizācijas tagad jau arī cilvēki piedāvā dažādu palīdzību.

  Atbildēt
 2. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Forši! Cerams, ka jaunā palīdzības organizācija centīgi palīdzēs tiem Jēkabpils iedzīvotājiem vai viesiem, kuriem autoostā pietrūkst pāris desmit centu, lai nopirktu autobusa biļetīti līdz Aknīstei vai Atašienei, kā arī tiem nelaimīgajiem, kas stāv pie lielās Maximas vai Rimi un kam allaž naudiņas trūkst maizītei. Sen jau vajadzēja tādu organizāciju!

  Atbildēt
 3. Jefiņš
  Jefiņš
  pirms 1 gada

  Gluži manas domas. Man ejot uz Depo nesen viens imperatīvā prasīja naudu biļetei lai tiktu līdz Biržiem, kad piedāvājos aiziet un nopirkt - apskaitās. Ej nu tiec gudrs, ko kuram vajag. Jā, bet organizācija lai darbojas vien, gan kādam tiešām palīdzēs, ne jau visiem vajag naudu biļetei.:)

 4. Pacients no psihenes
  Pacients no psihenes
  pirms 1 gada

  Man nu jau pasen viens būdīgs tēvainis prasīja 2 lati. Redz viņam esot jābrauc uz Daugavpili. Ļats esot, bet ar to varot aizbraukt tikai līdz Līvāniem. Es šim ieteicu tā arī darīt, un to atlikušo naudu sameklēt Līvānos. Šis nebija ar mieru un vēl joprojām blandās pa Jēkabpili.

 5. īpaši stulbs=Pacientam
  īpaši stulbs=Pacientam
  pirms 1 gada

  Ceru, ka tomēr jūtat sirdsapziņas pārmetumus...

 6. Niklāvs
  Niklāvs
  pirms 1 gada

  Biedrībā koordinatori darbojas brīvprātīgi, bez atalgojuma un no pamatdarba brīvajā laikā. Visi ziedojumi tiek novirzīti atbilstoši mērķim. ------------------------ Visu CIEŅU šādai labdarības nvo, kas vēl aptver visu Latviju! Vietējās nvo tik veģetē uz nodokļu maksāju rēķina! Ir par trulu, lai spētu savādāk :((((

  Atbildēt

Pievienot komentāru