Jēkabpilī notiks  diskusija par administratīvi teritoriālo reformu
Sagatavoja J. Apīnis

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) informē, ka 15. februārī Jē­kabpilī notiks  pašvaldību diskusija par administratīvi teritoriālo reformu.
    Uz diskusiju tiek aicināti  pašvaldību vadītāji, atbildīgo ministriju un valsts institūciju pārstāvji un uzņēmēji, lai kopīgi veidotu viedokli, kādas izmaiņas būtu nepieciešamas, lai plānotā reforma nodrošinātu gan uzņēmējdarbības vides at­tīstībai, gan iedzīvotāju interesēm atbilstošāko va­riantu. LTRK kā lielākā uzņēmēju organizācija norāda, ka uzņēmējdarbības sekmīgai attīstībai nepieciešamas arī spēcīgas un finansiāli neatkarīgas pašvaldības, tāpēc pašlaik svarīgi atrast labāko modeli reģionālai re­formai, kurā sekmīgi apvienotos uzņēmēju un iedzīvotāju intereses.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 6 mēnešiem

    Iedzīvotāju intereses. Vai vispār tāds vārdu salikums šito lēmēju un spriedēju leksikā eksistē? :D Manuprāt novadus vajag apvienot atpakaļ bijušā rajona robežās un nodēvēt mūsdienīgā nosaukumā. Sakarā ar lauku iedzīvotāju dramatisku samazināšanos, pagastus apvienot vismaz 2-3 vienā. Vārds pagasts arī kaut kā tizli skan. Reformas rezultātā no uzpūstajiem štatiem pieaugs bezdarbnieku rindas, nu bet kam tagad viegli?

    Atbildēt

Pievienot komentāru