Jēkabpilī viesojas pasaulslavena a cappella grupa

Septembrī Latvijā viesojas ASV a cappella grupa «The House Jacks», lai sniegtu meistarklases un koncertus vairākās Latvijas pilsētās – Jēkabpilī, Daugavpilī un Dobelē.  Ar trim koncertiem tiks atzīmēta ASV un Latvijas diplomātisko attiecību 100. gadadiena. Jēkabpilī koncerts notiks Krustpils kultūras centrā 17. septembrī plkst. 18.00. 
     «The House Jacks» ir oriģināla rokgrupa bez instrumentiem (SF Chronicle). Kopš 1991. gada, kad tā dibināta, «The House Jacks» ir bijuši pionieri un no jauna definējuši veidu, kā tiek radīta a cappella mūzika – aranžēta, ierakstīta un izpildīta, liekot pamatu pašreizējai šī žanra renesansei. Grupu ir dzirdējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē, tā ir sniegusi vairāk nekā 3000 šovu. Viņu aizraujošie priekš­nesumi, revolucionārie ie­raksti un godalgotās dziesmas ir devušas enerģiju un iedvesmojušas klausītājus visā pasaulē. «The House Jacks» ir uzstājušies visur – sākot no Kārnegi zāles līdz «World Expo» izstādei. Savā profesionālajā karjerā viņi ir uzstājušies kopā ar dažiem no visu laiku ietekmīgākajiem māksliniekiem, tostarp Reju Čārlzu, Džeimsu Brau­nu, Train, LL Cool J, «Neville Brothers», «Crosby Stills& Nesh», «Pointer Sisters», «Live» un daudziem citiem.
    Ieeja koncertā ir bez maksas.
    Vokālās grupas «The House Jacks» programmu Latvijā organizē ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar ASV valdības Kultūras un izglītības lietu biroja programmu «American Music Abroad».
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru