Jēkabpilī Zaļās ielas posmā “Ošukalns” maina asfaltsegumu
Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Piedaloties Jēkabpils domes priekšsēdētājam Aivaram Krapam, Pilsētvides departamenta direktoram Raitam Sirmovičam, SIA “Ošukalns” atbildīgajiem speciālistiem, kā arī vietējo mediju pārstāvjiem, Jēkabpilī Zaļās ielas posmā virzienā no Pasta ielas uz Pormaļa ielu šonedēļ tika veikta asfalta seguma maiņa. 
    Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps komentēja notiekošo: – Jau marta beigās informēju, ka uzņēmumam SIA “Ošukalns” būs jāveic atkārtota asfaltseguma ieklāšana Zaļās ielas posmā virzienā no Pasta ielas uz Pormaļa ielu. Kā zinām, pēc Pasta un Neretas ielas urbto paraugu testēšanas rezultātiem Zaļajā ielā šī bija vieta, kurā tika konstatētas lielākās atkāpes no pieļaujamajām normām - nepieciešamo 16 cm vietā urbtajos paraugos tika fiksēti 13,5 cm. Lai pārliecinātos par kvalitatīvu Pasta ielas projekta izpildi, uzņēmējs par saviem līdzekļiem šodien ir noņēmis vienu asfalta seguma joslu konkrētajā posmā līdz šķembu slānim. Klātesot atbildīgajiem speciālistiem, veicām mērījumus arī otrajai brauktuves joslai,  un tajā neatbilstības netika konstatētas. Attiecīgi uzņēmējam būs jāveic tikai vienas joslas asfalta seguma maiņa. Kopumā ceru, ka līdz jūnija beigām tiks sakārtota visa dokumentācija un šo projektu varēs nodot.
    Kā jau iepriekš informēts, janvāra sākumā Pasta un tai piegulošajās ielās (Zaļajā un Katoļu ielā) tika veikti četri urbumi. Neretas ielā veica divus urbumus – pie satiksmes pārvada pāri Kļavu ielai un pie Neretas un Dolomīta ielu lokveida krustojuma. Urbšanas darbus un laboratorijas datu analīzi saskaņā ar iepirkuma rezultātiem veica SIA “Ceļu eksperts”. 
   Minēto ielu pārbūve notika ERAF finansētā projekta “Jēkabpils Daugavas kreisā krasta degradēto teritoriju atjaunošana un publiskās infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai” un Kohēzijas fonda finansētā projekta “Jēkabpils pilsētas infrastruktūras sasaiste ar TEN-T tīklu” ietvaros.
 
J. Šteinberga foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

 1. nieki
  nieki
  pirms 1 mēneša

  Mans suņuks, kad paliek garlaicīgi, laiza olas(savas).

  Atbildēt

Pievienot komentāru