Jēkabpilieši no Latvijas čempionāta Ogrē atved sešas medaļas
Lāsma Irša, Jēkabpils sporta centra sabiedrisko attiecību speciāliste

29. un 30. jūlijā Ogrē norisinājās 96. Latvijas čempionāts pieaugušajiem un U23 vieglatlētikā. Divu dienu garumā tika noskaidroti uzvarētāji 36 individuālās disciplīnās un četros stafešu skrējienos. Sacensībās startēja seši Jēkabpils sportisti, kā arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Izraēlas.
    Pie augstākā kaluma medaļas tika jēkabpiliete Zane Zemīte, kura augstlēkšanā pievarēja 1,71 m un izcīnīja čempiones titulu. Zelta medaļai Zane pievienoja bronzu trīssoļlēkšanā (12,50 m), savukārt tāllēkšanā ar rezultātu 5,79 m ieņēma 4. vietu.
    Uz goda pjedestāla kāpa arī mūsu soļotāji. Normunds Ivzāns 10 000 m soļojumu pieveica kā otrs labākais un kaklā kāra sudraba medaļu. Savukārt Raivo Saulgriezis finišējā drīz pēc Normunda un saņēma bronzas godalgu.
    Jēkabpils šķēpmetēja Laine Donāne raidīja šķēpu 50,63 m tālumā un izcīnīja 2. vietu U23 Latvijas čempionātā un 5. vietu Latvijas čempionātā pieaugušajiem.
    Mārtiņš Sulainis pārbaudīja savus spēkus augstlēkšanā un ar rezultātu 1,85 m U23 čempuinātā izcīnīja 3. vietu, bet pieaugušo konkurencē –  6. vietu.
     Jēkabpiliete Ieva Ivanova startēja 100 m un 200 m skrējienā, finālskrējieniem diemžēl nekvalificējās un ierondojās attiecīgi 9. un 7. vietā.
 
Foto: Guntis Bērziņš
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru