Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatā apstiprināšanai izvirza Ilonu Salmiņu
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

24. jūlijā Jēkabpils pašvaldībā noslēdzās konkurss, kurš tika izsludināts uz Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatu. Konkursā bija pieteikušies divi pretendenti. 
    Pamatojoties uz Jēkab­pils pašvaldības Izglītības iestāžu/pārvaldes vadītāju amatu pretendentu atlases konkursa nolikumā noteikto kārtību un vērtēšanas kritērijiem, tika organizēta pretendentu atlase. Konkursa komisija pēc pretendentu izvērtēšanas ap­stiprināšanai Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatā nolēma virzīt Ilonu Salmiņu, kura līdz šim bija Jēkabpils pamatskolas direktora vietniece izglītības jomā. 
     I. Salmiņa ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā, kā arī profesionālo maģistra grādu speciālajā pedagoģijā. Līdz­šinējā darba pieredze 28 gadu garumā saistīta ar izglītības jomu – kopš 1990. gada I. Salmiņa strādājusi pedagoģisko darbu Jē­kabpils pamatskolā un ir gandrīz 20 gadu pieredze pamatskolas direktora vietnieces amatā, tāpat arī pieredze strādājot gan par skolotāju un klases audzinātāju, gan arī par metodiskās ko­misijas vadītāju.
    2. augustā notikušajā domes Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē tika izskatīts lēmumprojekts par I. Sal­miņas apstiprināšanu ama­tā. Komitejas priekšsēdētāja Līga Kļaviņa informēja, ka LR Izglītības un zinātnes ministrijai nosūtīts un lūgts saskaņojums par apstiprināšanu direktores amatā. Pēc saskaņojuma saņemšanas  lēmumprojekts tiks virzīts galīgai apstiprināšanai uz domes sēdi. L. Kļaviņa uz­svēra, ka, ņemot vērā jaunā mācību gada tuvošanos, kā arī iecerēto modernizācijas projekta īstenošanu Jē­kabpils 2. vidusskolā, kas paredz nozīmīgus vides un infrastruktūras uzlabošanas darbus, skolas vadības maiņai būtu jānotiek bez lielas kavēšanās un jābūt kvalitatīvai pārejai, lai nodrošinātu sekmīgu mācību plānošanas un norises procesu.
    Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē deputāti lēmumprojektu par I. Salmiņas apstiprināšanu amatā atbalstīja vienbalsīgi.
    Kā tika ziņots iepriekš, konkurss uz Jēkabpils 2. vidusskolas direktora amatu tika izsludināts, jo jūnijā pašvaldībā tika saņemts ilggadējā skolas direktora Aleksandra Deiņa iesniegums par darba attiecību pārtraukšanu. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Nekad nevienam nevar ticēt. Jēkabpils Laikā runāja, ka nāks tas fizkultūrietis no Līvāniem, bet stiprinieka vietā, re, salmiņu paņēmuši!

  Atbildēt
 2. zinātājs
  zinātājs
  pirms 11 mēnešiem

  Gribētos ko vairāk uzzināt par Ilonas kundzi. Kur viņa dzīvo, cik ir bērnu un kur vīrs strādā?

  Atbildēt
 3. zinātājam
  zinātājam
  pirms 11 mēnešiem

  pavaicā salmiņai labāk, paskat, cik smaidīga

 4. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Savādi vai man rēgojās..? Bija taču diskusija par pozām... Vai nebija?

  Atbildēt
 5. he he
  he he
  pirms 11 mēnešiem

  A ko tu par to saki? :DDDD

 6. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Kas man būtu jāsaka..? Varu teikt, ka tas nav labi. Kādai sabiedrības daļai tas ir aktuālāk nekā metālšovs saliņā, bet piepildījuma nav. Šis tukšums negatīvi var atbalsoties valsts nākotnē, izdarot pareizo izvēli Saeimas vēlēšanās.

Pievienot komentāru