Jēkabpils autobusu parks plāno pārsūdzēt Iepirkumu uzraudzības biroja lēmumu
INESE ZONE

VSIA “Autotransporta direkcija” informē, ka vēl trīs maršrutu tīkla daļās Iepirkumu komisijas lēmums atzīts par pamatotu un var tikt uzsākts līguma slēgšanas process.
    Iepirkumu uzraudzības birojs trīs maršrutu tīkla daļās – “Cēsis”, “Ogre, Aizkraukle” un “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni” – Iepirkumu komisijas lēmumu par uzvarētāju atzinis par pamatotu. Tādējādi Autotransporta direkcija gatavojas līguma noslēgšanai ar uzvarētājiem – SIA “Tukuma auto” lotē “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni”, ko līdz šim apkalpo SIA “Jēkabpils autobusu parks”, AS “Nordeka” lotē “Cēsis” un AS “Liepājas autobusu parks” lotē “Ogre, Aizkraukle”. 
   Savukārt maršrutu tīkla daļā “Limbaži, Sigulda” par uzvarētāju tika pasludināta AS “Nordeka”, tomēr Iepirkumu uzraudzības birojs uzdevis Iepirkumu komisijai pārvērtēt viena pretendenta – AS “CATA” – sagatavoto piedāvājumu. 
    Jēkabpils autobusu parka vadība BD informēja, ka uzņēmums var šo lēmumu apstrīdēt un pārsūdzēt tiesā, kas arī tikšot darīts, un pašlaik notiek konsultācijas ar juristiem par šo jautājumu. Jēkabpils autobusu parks esot gatavs cīnīties par tiesībām strādāt un nodrošināt  pārvadājumus minētajos maršrutos. 
Uzņēmuma vadība informē, ka  līgums par maršrutu apkalpošanu lotē “Jēkabpils, Preiļi, Līvāni” noslēgts līdz šī gada beigām ar iespēju to pagarināt vēl uz pusgadu. Vadība pieļauj, ka pēc prasības iesniegšanas tiesā līgums ar  citu pārvadātāju par šiem maršrutiem netiks slēgts, un cits pārvadātājs arī nebūs ieinteresēts to darīt, nezinot, kāds būs tiesas lēmums.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru