Jēkabpils bāriņtiesu turpmāk vadīs Inga Navenicka
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils domes priekšsēdētājs 2018. gada 22. augustā izdeva rīkojumu par atklāto konkursu uz Jē­kabpils bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu.
     Pamatojoties uz bāriņtiesas priekšsēdētāja amatu pretendentu atlases konkursa noteikto kārtību, tika organizēta pretendentu atlase. Konkursa ietvaros uz bāriņtiesas priekšsēdētāja amata vietu tika saņemti pieci pretendentu pieteikumi. 8. novembra domes sēdes laikā  deputāti tika iepazīstināti ar saņemtajiem pieteikumiem. 
   Slēgtās sēdes laikā par jauno Jēkabpils bāriņtiesas priekšsēdētāju tika ievēlēta Inga Navenicka. 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Palasot atsauksmes pa citiem mediju portāliem, neviena pozitīva komentāra par šo darbinieci. Kāpēc dome sagrābsta šādu darbiniekus kā labākos? Īstenībā muļķīgs jautājums. Mēs visi redzam, kā tiek darbā pieņemti darbinieki. Lapiņa no Krustpuls novada, kā Gogulis mums te visiem skaidroja, darbā Jēkabpils domē tika pieņemta uz laiku, tāpēc bez konkursa. Cik tad ilgi tas laiks vilksies? Varbūt BD varētu noskaidrot? Vai te nav nelikumība?

  Atbildēt
 2. fantomass
  fantomass
  pirms 1 gada

  Ah kā Domes vadībai nepatika Zaļvas tiešā valoda. Tāpēc arī noņēma. Bet tādi "izdarīgi cilvēki" kā Sirmovičš un Gogulis ir mūžīgi

  Atbildēt
 3. ?
  ?
  pirms 1 gada

  Tas jau sen zināms,ka valsts un pašvaldību konkursos nav vērts pieteikties-tur viss tiek sarunāts iepriekš.

  Atbildēt
 4. Huligāns
  Huligāns
  pirms 1 gada

  Nu par elektriķi varbūt ir vērts, bet par sabiedrisko attiecību speciālistu, kādas nebūt nodaļas vadītāju, bāriņtiesas priekšnieku, pagasta pārvaldnieku vai kultŗas vai bibliotēku koordinatoru jau nu točno nav vērts. Tur saliek vai nu radinieces, vai labu čomu sievas vai konkubīnes.

 5. īstenībā
  īstenībā
  pirms 1 gada

  Saliek tādus- pēc sava ģīmja un līdzības, kuras pēc tam varēs raustīt kā marionetes. Bet tautai tas ir vajadzīgs?

 6. Fantomass
  Fantomass
  pirms 1 gada

  Nu nav veicies jēpiliešiem- plānā galdiņa urbēji gogulis un sirmovičs joprojām sēž savos amatos. Ragainis pateicībā dejo pēc nitiša stabules un vēl ieliek savu drostaliņu komandu amatos( tā jau.bija Leonīda laikos). Ir jau saprotams, ka jānāk ar savu komandu, bet vai s... nav par daudz

 7. bremze
  bremze
  pirms 1 gada

  ko čīkst, paši savēl visādus tur , tad brīnās par šo darbiem !

  Atbildēt

Pievienot komentāru